Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zvlastne sny a pocity v nich

Príspevok v téme: Zvlastne sny a pocity v nich
Summer

Chcela by som sa vas opytat na skusenosti so snami...viete nejake zvlastnosti,Napriklad mne sa casto ked spim zda,ze niekto je somnou v izbe,alebo sedi na mojej posteli a len sa na mna pozera..pritom vnimam izbu a avsetko okolo.ked sa chcem opytat co chce neda sa mi pohnut ani otvorit usta..alebo poculi sgte nieco o inkubusoch a sukubusoch(demoni co vas vraj v noci pridu pomilovat:),,,,,,,,prosim poste budem rada

bubulubu

Sny su odrazom čo si prežila v živote v ten den, alebo ti pride riešenie v sne riešenie problému, alebo je to proste, galamatiaš všetkeho možneho bez rozmyslu. Keď pozeraš nejaké filmy pomiešane.
Prestan nad tým spekupovat. Ked chces dobre spať chod sa predtym prejst von, alebo si daj kupel, a caj alebo si pusti prijemnú hudbu, alebo aromaterapiu, so sviečkou. alebo si trochu zacvič. budes spat ako babatko, hlavne sa v tom nehrab

bubulubu

Sny su odrazom čo si prežila v živote v ten den, alebo ti pride riešenie v sne riešenie problému, alebo je to proste, galamatiaš všetkeho možneho bez rozmyslu. Keď pozeraš nejaké filmy pomiešane.
Prestan nad tým spekupovat. Ked chces dobre spať chod sa predtym prejst von, alebo si daj kupel, a caj alebo si pusti prijemnú hudbu, alebo aromaterapiu, so sviečkou. alebo si trochu zacvič. budes spat ako babatko, hlavne sa v tom nehrab

WeirdDreams

Mne sa raz snívalo: Bola na poschodovej posteli s mamou a bratom a pozerali sme sa von oknom na ulicu. Cez okno bolo vidieť ,ako ide tank po ulici a strieľa do každého domu zaradom. Potom prišiel pred náš dom, rovno oproti oknu a strelil. Hneď potom som bola v tme a padala asi 3 sekundy (akoby som zomrela alebo čo) a zobudila som sa dosť vystrašená. Krátko na to zomrelo v dedine 8 ľudí za jeden mesiac.

Alebo bol sen ktorý sa opakoval dosť často. V tom sne bola noc, ležala som na posteli a každý spal. Z chodby som potom počula ''buuuuu''. Potom som to spravila ja a znova sa ozvalo ''buuuuu''. Takto to pokračovalo párkrát. Potom som sa pokúšala kričať, ale nešlo to. Naraz som sa prebrala. Ani neviem ako a kedy. Naozaj šialený sen a dosť otravný. :D

Kycera

Neľakaj sa, máš pravdivé sny - proroctvá budúcich udalostí. Ešte keby sa Ti vysnívali výherné čísla na športke. : )

Martinkaaaa

Ahojte , toto fórum už dlho nebolo aktívne , ale musím sem napísať , lebo dúfam , že sa najde aspoň jeden človek , ktorý mi poradí , alebo povie niečo k tomu . Čoraz častejšie sa mi snívajú sny , v ktorých viem čo sa za v tej sekunde stane .... Napriklad : Snívalo sa mi , ako moja kamarátka má v ruke telefón a vytáča moje t.č. a v tom momente mi zazvonil mobil , ktorý ma zobudil a volala ona ... Ďalší sen som mala v ktorom som videla časovač , ktorý odrátaval 5 sekúnd a keď bola nula , presne v tom momente mi zazvonil budík... Dnes sa mi snívalo , že som umývala riad a na linke som mala v miske šťavu z polievky a keď som ju chytila a vyliala do dresu , v tom momente priatel vylial nechtiac vodu co mal v pohári pri posteli ... Ako mozem vediet co sa stane ? Bolo pol 4 rano ... nechapem ako sa mi to moze diať ... ma s tym niekto skusenosti ?

Šikmá tvár

Mne sa raz snívalo, že Chalani zo 7.a išli do takého domu, kde to vyzeralo strašidelne... mne sa vkuse sníva o mojom vysnívanom, ale neviem, či sa mi to naozaj stane... a sníva sa mi o cigáňoch, že ma chcú znásilniť... mne sa začínajú všetky sny plniť... trochu sa bojím... a ešte sa mi snívalo, že lietam vo sne... chcela by som vedieť, že či sa mi to naozaj stane, všetky sny... prosím pomôžte mi... vopred Ďakujem, Klárika :) mám 14 rokov

17kakara17

Dobrý chcem sa spýtať či mi neviete niekto vysvetliť môj sen. Dnes večer sa mi snívalo o dákej žene , ktorú som nikdy nepoznal ale ona mňa vraj hej... najlepšia sranda je to, že sa mi predstavila menom, ktoré som si dnes dal do vyhľadávania na FB a našiel som ju presne tak vyzerala ako sa mi s ňou snívalo. Niekde som čítal ,že sny s osobami sa vám snívajú len s tými osobami , ktoré ste už niekedy videli ale túto osobu som nikdy nevidel ... ďakujem

Tom232323

Stáva sa mi že ked vo sne nájdem niečo napísane napr. na stene na nástenke alebo hocikde inde a chcem to prečítat tak sa to neda lebo tie písmena sa začnu meniť a nedávaju žiadny zmysel, su medzi nimi aj všeliake cudzie znaky. A to sa mi deje veľmi veľa rokov dozadu ak nie odjakživa. Nemá niekdo tiež podobne skusenosti?

Tom232323

Mne sa raz snivalo ze som videl vojnu z hora a co ma zaujalo bolo ze vojaci sa tak divne hlásili ked dobili urcitu poziciu, myslel som ze to bola predtucha nejakej vojny a o dva dni som pozeral ze brat ma na PC novu hru ktora takto vyzerala a aj tí vojaci sa v nej rovnako hlásili.
Takze do sna sa môze dostat hociaka blbosť a môže to pritom vyzerať vierohodne. :)

winvik

Ked teda o snoch, tak zabrdnem aj ja. Mne sa stava to ze bud lietam alebo sa vznasam nad postelou a samozrejme sa zobudim na to ze som padol na postel.

Pripadne v snoch umieram naposledy ako vojak v zakopanom gulometnom hniezde. Hniezdo schytalo zasah a vsetkych to zasypalo, tiez krasny pocit.

Alebo sa pravidelne budim. Vacsinou v case 03:17. Raz sa mi podarilo zobudit sa takto trikrat pocas noci 3, 4, 5:17...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.