materské znamienka

Príspevok v téme: materské znamienka
znamienko

21.12.06 som si dala odstrániť materské znamienka. 02.01.2007 som mala vyberať stehy. Avšak stehy po znamienku na ruke mi nevedeli vybrať, skúšali to na silu, ťahali a strašne to bolelo.Vraj sa vrástli. Nakoniec mi povedali, že si tam mám dávať slaný teplý obklad a stehy vyhnisajú a vídu na povrch.Ďalší problém je, že stehy po vyberaní znamienka na chrbte sú zapálené, tak ich nevybrali vôbec a povedali, že mám prísť o ďalšie 2 týždne.Je to normálne? Keby som tušila takéto komplikácie, tak si tie znamienka radšej nechám.

bojko noci

Ahojte, dnes v noci som sa zobudila a cítila som, že mám strpnutú ruku, tak som čakala, kedy mi to prejde, stŕpnutie síce prešlo, ale mala som strašne zvláštny pocit v ruke, nebola to vyslovene bolesť, ale také vnútorné napätie v tej ruke, bolo to až také nepríjemné, že som nemohla zaspať. Bolo to také zvláštne, teraz mám tu ruku trošku ako keby pripuchnutú a takú neohybnú. Ale možno je to len taký pocit, strach z tej noci, že čo to bolo. Už ste aj vy niekto zažili taký pocit???

tana_2

Ja som si bola dat vybrat znamienka pred tyzdnom 2 mi vyrezali a 2 vypali tie vyrezane musim mat 2 tyzdne prelepene a nesmiem si ich namocit o tyzden idem vyberat stehy tak som zvedava ako to vyzera.vcera som si zlupla chrastu na siliu a teraz ma boli krk.Ja som z PO a bola som u Dr.Valdman mozem len odporucat je velmi zlaty,mily a ludsky.

simona

ahoj vsetci, mam taky isty problem ako vacsina z vas. tiez mi neustale pribudaju znamienak, a som rda ze, v tom nie som sama :-) ale ak to mate zakodovane v genoch, tak vam budu aj nadalej rast, s tymn nic nenarobite. ja ich mam na tele asi milion, a nevadilo by mi, keby sa mi na tvari stale neobjavovali nove :-(( a som si aj bola vyberat 3 znamienka, a niekolko ich na mna pravepodobne este caka... no vyberala som si ich preto, ze som musela, aj lekari mi to odporucili, a nie preto ako niektore pipky, co nevedia co zo sebou, a tuzia za dokonalou krasou svojho telicka... a este 1 vec, ktora mozno pozdvihne naladu zufalym dievcatam, kt, su na tom podobne ako ja: chalani to povazuju za sexi :-)) nvm sice co je na tom sexi, ale tak dobre pre nas, baby nie??? s pozravom dany17 pa:-)

tiffy

ahoj vospolok,
i mne kozna lekarka odporucala dat si vybrat znamienka, bolo to uz davnejsie, naposledy 2-3 roky dozadu, uz som bola aj u jedneho Mudr.- chirurga v Blave, ale bola som zhrozena jeho pristupom k pacientom(to som sa bola len objednat). No uz len po konzultacii s nim a ako somnou zaobchadzal som si povedala ze takyto bulo ma ´reazat´nebude.... tie znamienka stale mam a rok co rok ked pride leto sa bojim ci sa nezvrhnu....no po takej skusenosti nemam doveru v lekarov...., pozna niekto nejakeho zarucene odbornika a hlavne s trochu ludskym pristupom, lebo je jasne, ze clovek byva z takychto zakrokov casto "vyklepany" a ked ho este doktor psychicky dorazi.....neni o com. Diky za tipy az nejake mate.

amazonia

dobryyyy :D chcela by som sa opytat, co take vyberanie znamienok stoji-spoluziacka si dala vyberat a nie len z estetickych dovodov ale aj preto ze musela a cvakala za to.... tak v akom pripade je to bezplatne a ked uz nie je tak co by to stalo?? dakujem :D

evcus1

kde ti to preboha vyberali, ved tie postupy o ktorych pises, su neuveritelne !!! Urcite to nenechaj 2 tyzdne tam, zmen doktora!

zúfalka

RNG, prosím Ťa, nemohol by si niečo bližšie o tých kúrach? Ja mám tých znamienok viac než dosť, a stále sa tvoria ďalšie, takže vyskúšam všetko.

RNG

Prave materske znamienko je flak, z ktorym sa narodis.
Tie "materske znamienka" ktore sa vam neskor v zivote na kozi vytvoria su nefunkcne bunkove oblasti, ktore telesny obranny system nevie zlikvidovat. Velmi casto je to pre nedostatok enzymov, lebo tie su hlavne prostriedky na odstranovanie nepotrebnych materialov a nefunkcnych objektov v tele.
Enzymaticke kury a enzymaticke doplnky pomahaju proti vytvaraniu sa novych. Tiez extra jod zvysuje v tele vyrobu vlastnych enzymov, ktore potom cistia telo od nepotrebnych latok.

vecernica

Urcite si dajte vybrat znamienka, V Karlovej vsy Dr.Novak vyborny uz tam chodim 5 x vzdy mi vybral 4 znamienka, jedno bolo dokonca v 2 stadiu, Takze nevahajte .Kamarat to zanedbal a ma melanom zhubny.
Stehy treba vybrat urcite a znovu zasit.urobili chybu .Nechapem ako ti mohli toto povedat s tym vyhnisanim,,,,