Mám 16 a pol roka a chcem schudnúť tak, že nebudem jesť po 17:00 schudnem tak?

Príspevok v téme: Mám 16 a pol roka a chcem schudnúť tak, že nebudem jesť po 17:00 schudnem tak?
ivana44

Kto má s týmto nejaké skúsenosti prosím napište tu. Ja mám 16 a pol roka, 160cm a 60 kg a chcela by som zhodiť 7 kg myslíte že to takto dokážem? nejedavám biele pečivo možno si ho občas dám ked iné nebude na výber a obmedzila som sladkosti a nebudem jesť po 17:00 už to takto dodržiavam 3 dni je to málo ale zatiaľ mi to celkom ide. Prosím za radu. Dakujem...:-)

enni

Ja nechápem tieto vase radi ja meriem 165 vazim 65 kg sportujem aktivne kazdy den 2 hodiny na plno a nechudnem prave na opak a mam velke brucho a som tucna jednoducho to kazdy ma iny metabolizums a kazdy ma ine telo musite zistit vy na svojej vahe a tele ze po com priberate a ako dokazete chudnut ja napriklad jeden den nic nejem len ovocie a som o dva kila lahsia

stihletelo

Na znamost sa dava....
pridajte sa ako ja do programu k stihlosti za akciovu cenu 1 EUR
ale je to len pre prvych 1000
Potom to bude stat 100 EUR
Baby vyuzite to teraz ked to za 1 eur

jedalnicek, cvicebny program, doplny vyzivy ... no komplet
mail cestakstihlosti@gmail.com

jajka001_

o svaly prides ked hladujes a nie ked obmedzis nevhodnu stravu
ale chapem co myslis
ja som mala 10kg navyse, o svaly som neprisla, nehladovala som, len som obmedzila porcie a druh jedla

jajka001_

suhlasim ze tu radite sport ale na druhej strane nechapem preco tu tvrdite ze diety nepomozu na chudnutie
ja som schudla aj bez sportovania, je pravda ze som sa dost hybala ale o sporte sa hovorit neda. a bolo to len obmedzenim stravy.
vzdy je to spravna strava + pohyb, jedno bez druheho nefunguje

babenka1

Súhlasím. Srtava ešte nezabezpečí dokonalú postavu. Čítala som rozhovor s chlapíkom z jednej modelingovej agentúry, povedal, že slovenské a české dievčatá majú obrovskú nevýhodu oproti iným modelkám, že sú "ochabnuté". Že darmo majú dokonalú výšku a váhu, stačí sa im pozrieť na zadok a vidieť, že nikdy necvičili. Proste ten zadok je okrúhly, má super obvod, ale je mľandravý. On vraj každej babe ktorú zoberú do agentúry hneď odporúča spevniť telo cvičením.

jednoockoo

po prve bez sportu sa neschudne, a akzdy kto tvrdi opak to ma v hlave dost pomylene... ak chudnete dietami, tak chudnete zo svalov, ale tuk vam ostava, uz tu o tom bolo tolko popisane ze by ste to konecne mohli pochopit, a nie pisat nezmysli o tom ze po 17.tej nejest a budete mat peknu postavu... si myslite ze tie herecky a modelky maju pekne postavy lebo nic nejedia? ano najdu sa aj take- anorekticky, ale ved drviva vacsina ich drie vo fitku bezne hodinu denne, tak aspon z toho si berte priklad....

zuzic

ahoj ivana ja mam 15 a chudnem takto od jula. schudla som zatial pat kil ale nedodrziavalka som to stale (dovolenka, rodinne oslavy...) nemenila som jedalnicek vobec, a sport som mala len cez prazdky, teraz mi nezostava cas:( ale chudnem aj bez neho:) tak vela stastia, ked chces mozeme si pisat ako to ide:)