tak velmi sa teším :-)

Príspevok v téme: tak velmi sa teším :-)
Nikulienka9

ahojte mamičky alebo budúce mamičky :-) chcem sa podeliť o radostnú správu s niekým, kto to bude chápať, čo je to mať dieťatko a tešiť sa z neho.... mám 20 rokov a som v 18.tom týždni.....velmi sa teším ale zároven mám aj strach, či bude všetko v poriadku.... je to normálne, že sa tak velmi teším a už sa neviem dočkať kedy sa to narodí????? :-)) už by som chcela držať v náručí to úžastné malinké stvorenie.....jaaaaj, ešte sa načakám.....

Nikulienka9

jaaaaj, ani som si nevšimla, že som o nom nič nepovedala. Takže s priatelom sme spolu už vyše 3 rokov a sme zasnúbení. Svadba nebola len kvoli tomu, že ked som zistila, že som tehotná, tak sme nechceli riskovať, že sa niečo stane...stres okolo svadby a tak... tak sme sa rozhodli, že sa zoberieme, ked sa malé narodí. Narodiť by sa malo vo februári a zobrať by sme sa chceli v lete :-) aaa aj on sa na bábo teší :-)

mijana

Nikulienka si vydata alebo mas priatela.Nechcem sa ta dotknut to nie,ale nespominas ulohu ocinka,ze ako sa nato on tesi :))
Vela zdravia a stastia :)

Nikulienka9

ja si nemyslím, že som ešte decko. Myslím si, že som pripravená mať dieťatko a velmi sa na neho teším. Tak ako ja tak aj celá moja rodina. Nevravím, že budem hned všetko ovládať, ale tak niečo už len vedieť budem. Mám totiž malého bratčeka :-) a ja viem, že bábo je malinké len chvílku a potom vyrastie. ale raz je to vaše dieťa a budete sa tešiť na všetko čo príde... ja osobne sa nato naozaj velmi teším...či už na prebalovanie, prechádzky, či hranie....ale aj na tie domáce úlohy ked bude školák...proste na všetko sa teším...lebo dieťatko som si velmi želala....len nech je zdravé..to je to najhlavnejšie :-)

bublik

ja si myslim ze je lepsie byt mladsia a mat dieta ako mat ho v neskorsom veku, keby priroda chcela aby sme mali deti po tridsiatke, nemenstruovali by sme uz od strnastich... nevravim ze podme vsetci rodit v 16tich, to je jasne, ze clovek musi najskor dospiet, ale dvadsat je podla mna uplne v pohode, taka spodna hranica by som povedala. a to ze dvadsatrocnym babam je co radit, to je jasne, a komu nie, tridsatrocna zena tiez vsetku mudrost sveta nepojedla a pri svojom prvom dietati bude rovnako vyburana a neista ako ta dvadsatrocna, je jedno kolko skol ma vystudovanych a kolko hodin odrobenych.

S1M

jamamtiež20
To mas pekne :) Ja nemam rada vyroky od ludi, ze co to je vztah v 18tke, to nema buducnost a uz mam 22 a sme spolu 4 roky.

zuzic

podla mna vobec nezalezi od veku. statistiky su hlupost, ved nie vsade to musi platit. su zeny ktore su uz v 20 pripravene na materstvo a su aj take co nikdy nebudu pripravene. zalezi od zeny...

jamamtiež20

ja som chodila s chalanom od 14 rokov,je pravda že som bola detsko ale v 18 tich som sa za neho vydala z lasky.v manželstve žijeme pomaly 2 roky a je to take krasne ako na začiatku.tiež uvažujeme o babatku pretože moj muž taha na 30-tku...mam 20 a aj ja chcem byt už maminou...a gratulujem buducej mamičke

fuziky

xixi, ja pisem statisticke fakty, nie, ze poznam taky par a hentaky par. A tie fakty su jednoducho fakty, jasne, ze vynimky existuju. Faktom je aj to, ze v USA a statoch zapadnej Europy sa rozvadza 55% manzelstiev a na Slovensku 40%. Takto to proste je a s tym sa nic neda robit.
lenuliatko, nepoznam ta, tak sa mi tazko pise, ale FAKTOM je, ze 20 rocna zena a 30 rocna zena vychovavaju inak. Starsie zeny su viac uvolnene a podobne. Urcite za to moze aj to, ze maju viac zivotnych skusenosti a uz aj vysokoskolske vzdelanie, ktore im pootvorilo nove obzory. Sudim aj podla svojich neteri, ktore su v tvojom veku, ale je im co radit, to mi ver.