Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mozem prat aj po 22: OO ???

dd

ja po 20:00 neperiem..je uz v bytovke relativne ticho a nechcem, aby to niekoho rusilo..mame teraz novych susedov nad nami, maju asi 2-roc.chlapca a asi polrocne tusim dievcatko, inak tiez ostatni su povacsine starsi..aj ked som uz par krat pocula hucat niekde u susedov pracku aj v noci, ale ja to nerobim..ale ak to spravis raz,ze ozaj nestihas, snad z toho nikto vedu robit nebude :)..

kamosa

Daj si pol hodinove pranie, ja to tak robim, ked nestiham, lebo nasa pracka je uzasne hlucna... Na bezne znecistene tricka, kratasy to praktizujem. Na postelne a podobne nie.

za8icka

No ja bezne periem okolo pol noci a nikto sa mi pred dverami zatial nestazoval a to susedov mam povacsine stare babky:)

radana

Ked mas chapavych susedov,tak mozes :) U nas v cinziaku vecne ludia peru v noci.Jasne,ze ked sa zapne v noci zmykacka,tak si pripadas,ako na letisku,ale co mas na to povedat?Asi iba tolko,ze sa nahodili turbo motory :))

Konstantina

No tak to nie. Je to nova pracka- kupena pred rokom. Zmykanie raznejsie, to je jasne a to mi zrovna vychydza na cas OO: OO kedy by mohla doprat ak ju zapnem, ked sa vratim. Tak neviem.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mozem prat aj po 22: OO ??? - Fórum - ZDRAVIE.sk