prosba o radu

Príspevok v téme: prosba o radu
milan187

Jedneho dna sa mi stalo ze som pri moceni na jeho konci mal cervenu krv.Po vysetreniach mocu vsetko OK, aj kultivacia.Sporadicky sa krv objavila ale hneda ale vzdy na konci mocenia po zatlaceni, neviem ci teda nejde o prostatu.Sono bolo OK.Nasledne som zistil ze aj ejakulat bol do hneda, ale to priblizne po troch tyzdnoch, lebo od prveho zistenia som nemal ejakulaciu.Prva ejakulacia bola do hneda a aj s takymi ako keby bodkami(pruzkami) tiez do hneda. Odvtedy som mal ejakulaciu asi 4 krat a bodiek(pruzkov) je menej a semeno nieje zafarbene do hneda. Chodim od lekara k lekarovi neviem uz co mi moze ale dost ma to trapi. Pali ma aj zalud. Robili mi aj vytery z mocovej rury a vsetko bolo OK. Nakolko tie pruzky sa objavia v ejakulate tak usudzujem ze s mechurom to nema nic spolocne. Vedeli by ste mi aspon naznacit co by to mohlo byt? pripadne na koho sa obratit? uz som bol aj u urologa ale nemal som z neho najlepsi pocit. Neviem k akemu lekarovi mam uz ist. Momentalne cakam este na nejake krvne testy z kozneho aj to uz dva tyzdne a stale mam problemy a preto ma to uz cele dost hneva :-( Za odpved vam vopred dakujem.