komplexy z prs :(

Príspevok v téme: komplexy z prs :(
unlucky

ahojte...mam velky problem, teda aspon pre mna je velky...mam nesumerne prsia..a je to dost vidiet....rozdiel je cca 1 cislo..co je dost podla mna....a mam uz 20 rokov..takze napravit sa to tazko napravi...velmi ma to trapi, co mi povie chalan ked to uvidi :(
chalani, prekazalo by vam to??
baby, mate daktora podobny problem..ako vas chalan zareagoval?

lucky333

pokiaľ ťa niekto bude naozaj ľúbiť tak mu to vadiť nebude...Ja som mala kedysi komplex z malých pŕs - všetkým kamoškám narástli ale moje zostali na 0 - doteraz a to mám 25. Našla som si priateľa ktorý ma však miluje aj s takými prsiami a veľmi sa mu páčia a zistila som že to nie je všetko čo mi treba ku šťastiu.-....

Chalan5676

Ide o komplex menej cennosti. Naštuduj si to na google. Komplex aplikuješ do života a môže za to aj spoločnosť. Napíš niečo o sebe. Máš kamošov, kamarátky a tak. Inak mne malé prsia vôbec neprekážajú. Stačí keď je chudá a pekná do tváre.

sajfina

ja mám rozdiel asi pol čísla a priateľ s tým nikdy nemal problém a ani ja nie...zbytočne sa nestresuj,nikto nie je dokonalý a myslím,že väčšina žien má rozdielne veľké prsia

karioll2

nikto nie je uplne sumerny,napriklad vela chlapov ma rozdielnu velkost semennikov
ak mas alebo budes mat frajera,ktoremu by vadila taka blbost,neviem ci stoji za to ho mat.
ak mas peniaze tak iba plastika ti pomoze