Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

supinky na nose

katka 1111

maja.....:o)))) o to tu predsa vôbec nešlo išlo o to, že tresneš lupus)a to je dost závažné ochorenie bez ohladu na to, že si ho potom špecifikovala) a najde sa hypochonder čo si to prečíta :o)))). Treba vážit slová a ked som si nie istá nevyrukujem s tak komplikovanou chorobou :((((.

katka 1111

maja, nehnevaj sa ale musela som ti to skopirovat aby si vedela, že to čo tu popisujú tí čo maju šupinky nemá stále s lupusom nič spoločné :o))))

katka 1111

Diskoidný lupus je ošupujúca sa vyvýšená vyrážka okrúhleho tvaru na tvári,
vo vlasoch, na ušiach, hrudníku alebo ramenách. Po zhojení môžu tieto
vyrážky zanechať jazvy. Diskoidný lupus je častejší u čiernych detí než u
ostatných rasových skupín.

maja.

katka 1111

Viem co je lupus existuju rozne formy. Myslela som discoidny lupus, ktory sa prejavuje len v oblasti nosa a nie na organoch v tele.Tento sa ani nelieci len si treba davat pozor na slnko.

bodocka

fifinka myslim, ze chod k doktorovi a on ti ich da na predpis.. nic nestratis, len sa pozrie na to.. okrem toho, to budes mat lacnejsie to je vyhoda:) a sama tazko zistis co ti je.. ja nelutujem , ze som tam sla, uz mam pokoj skoro úplne, lebo ma to bolelo.

katka 1111

maja....lupus?!!!! neblázni,lupus je autoimúnne ochorenie a veľmi zriedkavé a ťažko liečiteľné, tak nestraš a najskôr si preštuduj čo to je lupus a potom prosím ta hádž do pľacu svoje vedomosti. Toto s lupusom nemá absolútne nič spoločné...

maja.

dajte si urobit a posudit koznemu lekarovy ci sa nahodou nejedna o lupus.Presne tak sa prejavuje.Okolo nosa byva cervena pokozka hlavne pri opalovani a tak isto aj v zime.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

supinky na nose - Fórum - ZDRAVIE.sk