kupel alebo sprcha?

ojka

dakujem karioll (: intenzívne na tom pracujem... heh, jedničky sa budu rozdavať až neskôr, ale už sa do tej školy normalne aj teším (:

ojka

joj, teraz by som si dala taký horuci kupel, no nejde to ): nech žiju internatne zariadenia....
zuzic tak aj buchty, hej? Nooo ale lekvar ostal doma v bezpečí, do BA som prišla na prazdno
karioll
no admin ta ma asi už veľmi rád... ale som rada,že poznaš môj štýl písania, aby nedošlo k nedorozumeniu,... no teraz už nedojde (; ja len nechapem ako mohol niekto niečo také spraviť, no ale už sa nejdem rozčulovať, to som robila poobede a očividne mi to na zdraví nepridalo...

karioll2

v zlatych moravciach mam rodinu.
tema vitamin c je pre mna zamknuta
mam problem sa stale prihlasovat,lebo admin ma blokuje
ojka ja viem,ze ty si to nepisala,poznam tvoj styl a uroven

zuzic

ojka: to je strasne ako ja millujem parene buchty:D sak tu pisete uz cele obedove menu:D inac nie som z ba ale z nr ale aj tak dobehnem na ten lekvar, brat studuje v ba tak sa zveziem s nim:D

ojka

hej, máš celkom dobrý prehľad (:
mna ked sa niekto opýta,že odkial som, tak na nazov dediny sa samozrejme nechytaju, a ked im ani bytča nič nehovorí, tak rovno spomeniem ZA a je po probléme.

ojka

no ty si až moc južne ((-:
tak to teda upresním, moja dedinôčka je par km od BY
my ho robíme bez maku a ja zasa ked som bola menšia, tak som rada pomahala robiť kolače,lebo som mohla povylizovať sladké misy (: sice to aj teraz niekedy (: