Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

od teraz nefajčim cigarety...kto ide somnou na to!!!

jajka001_

keby som mala taku moznost urcite by som do toho sla
drzim ti palce, aby sa ti zdravie zlepsilo, a posluchaj lekarov, snad ti pomozu

eliz48

Jajka, maš dobré nápady len škoda že to nikto z nás ,alebo za nás nespravý.Keby som vládala ,išla by som do tej kampane stebou. Ak to prežijem, ozvem sa .Možno niečo spolu vymyslíme. Alebo sa na to vykašleme.Čo povieš?

jajka001_

eliz myslim ze ludia ako ty by mali verejne vystupovat, aby presvedcili ludi, vela mojich znamich fajci a jednoducho neveri ze fakt to tak skodi...poznas tie reci, ze moj dedo tiez fajcil odmala a umrel na nieco ine...
osobne by som spravila kampan reportazovou formou o takto chorych ludoch a premietala to na skolach

eliz48

Ja prestavam fajcit uz neskoro.Som mesiac po infarkte miokardu a na vyne su cigarety.fajcim od petnastich a hned som zacala ako stari zavislak .priemedne som vyfajcila 30-40 cigariet a niekedy i viac .Mam 48r a srdce a cievy na srot.Bez operacie vydrzim pol roka. Od infarktu sa snazim nefajcit ale mne nepomohli ani tri dni ani strach zo smrti. denne vyfajcim asi tri cigarety a napriek tomu ze po nich mi je strasne zle,neviem tomu odolat. Uz sa spravam ako jedna moja znama ktora je alkoholicka,aj ja mam poschovavane cigarety vsade kde sa da.Naplaste ani nikotinove zuvacky nesmiem.Poradte nieco.Velmi dakujem.

malbor

Ja by som do toho s vami isla, ale uz som to skusala a je to u mna na nevydrzanie. Mala som take zle stavy, ze lekar mi povedal aby som radsej zacala, ale aby som postupne znizovala.Tlak mi lietal 200 na 100 tocila sa mi hlava? ale radsej to tu nebudem pisat aby som vas nevyplasila.Fajcim 10 rokov a jednoducho u mna to nefunguje tak. Vydrzala som 3 mesiace, aj tak som sa musela vratit. Naplaste a zuvacky to je o nicom. Mne to vobec nepomahalo dala som si naplast a aj tak som si musela zapalit hoci sa to nedoporucuje. Vyskusala som akupunkturu uplne zbytocne. Nemusela som , ale som chcela velmi zbavit sa zlozvyku, no jednoducho na to nemam. Su fajciari ktory museli zacat brat antidepresiva pri ukonceni, ale su aj taky ktory nemali problem prestat fajcit. Drzim palce.

vanessssa

baby sedela som na balkone a držala som ju v ruke no nezapalila som si...dala som si žuvačku radšej a idem kukat film :( takže 3 dni su najhoršie,no aj som si myslela...

jajka001_

ja som prestala fajcit kvoli tehotenstvu, uz pat rokov nefajcim a vobec mi to nechyba, dva roky som mala sem tam nutkanie ze zapalit si ( v strese napriklad) ale ked som to spravila, vobec mi to nechutilo.
vlastne, ked je nejaka poriadna oslava, tak dvakrat do roka, fajcim jednu od druhej, ale potom zase nic.

acdar

Vanessa,

najhorsie su asi tie prve 3 dni-to je zavislost na nikotine. Asi po roku som sa uz povazoval za nefjciara a vobec som necitil potrebu zapalit si.Potom som si pri nejakej prilezitosti znovu zapalil (fajcili vsetci) a bol som v tom znova.

alzbee

Super jajka_001 :)) no ja som pisala zo skusenosti mojcih znamych, ze ked sa snazili davky znizovat, tak nikdy sa im nepodarilo znizit az tak, ze by si vobec nezapalili...take vela pevnej vole prajem tym, co chcu prestat!

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

od teraz nefajčim cigarety...kto ide somnou na to!!! - Fórum - ZDRAVIE.sk