TAk STrasne nizke sebavedomie..

Príspevok v téme: TAk STrasne nizke sebavedomie..
nesmeladusa

Ahojtee.. MAm hrozne nizke sebavedomie. A vlastne nemam ani dovod . Dobre sa ucim, schudla som 14 kil , cize som pekne vysoka a stihla, nefajcim , nepijem , snazim sa slusne ,vychovane a inteligentne spravat . Ale neviem sa prejavit. Tento problem mam vlastne asi len v skole. Stale som ticho ...... ale ked ja si tam fakt s nikym nerozumiem :((( Som tam posledny rok potom ma caka vyska, planujem medicinu .
Preco sa mi vsak zda ze v dnesom svete vyhravaju tí kt sa casto ani nevedia slusne chovat , jedine co vedia je ohovarat za chrbtom a inteligencia im nehovori nic.
Mam na ludi ja velke naroky ze si v triede s nikym nerozumiem?? Zda sa mi ze som povazovana.... za nieco take menej .. :(( Co keby v triede nie je tak si to nik ani nevsimne.... Dost ma to trapi :(

neskina

Potrebujes len najst niekoho na rovnakej vlne, na rovnakej dusevnej hlbke... tie plytke duse, co su teraz v kurze, ti nesedia... Ten tvoj opis - ako keby som videla seba kedysi... neboj sa, vsetko sa ti to vrati casom, pride to.

raban83

začni robiť niaky šport ale aktivne najlepšie profi.. chodenie do školy a tie vlastnosti čo si napisala je uplne minimum...

raban83

neviem prečo spajaš tych čo vo svete "vyhravaju" stymi čo su neskušny a ohovarajú a podľa mna inteligencia je strašne všeobecna vlastnosť ktora sa z 80percent dedí genami

raban83

ešte si mlada a nenechaj sa strhnuť spolužiakmi na vyške ti bude lepšie podľa mna si ešte ani niakeho chlapca poriadneho nemala alebo niake veľke problemy to časom príde a časom si vyformuješ charakter

jajka001_

ja som tiez na strednej so spoluziakmi moc nekecala - nebolo moc o com, baby len dietovali, balili trapkov o ktorych by som ja nezakopla a rozoberali len kozmetiku a oblecenie, a zase tie diety...a strasne ale strasne sa navzajom ohovarali...chalani, no puberta, s niektorymi by som sa aj bavila, ale potom tie reci, ze ide po nom a podobne? a pocuvali otrasnu muziku :)) mala som kamaratov mimo skoly, ti mi stacili, skolu som pretrpela

acdar

SIM,

to neviem posudit, nepoznam ta. Zavisi to od konkretnej situacie. Ale naisto ti mozem povedat,ze nerozpravat, ked clovek ma je hlupost. AK je clovek inteligentny, tak hanblivost dokaze lahko prekonat.