Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

operacia oci- odstranenie dioptrii

Príspevok v téme: operacia oci- odstranenie dioptrii
fatka

Ma niekto z vas skusenosti s odstranovanim dioptrii? Mam 22 rokov a dioptrie -4.75 :( uz pred 2 rokmi som chcela ist na tu operaciu no vzdy sa mi dioptrie len zhorsuju....neviete ci uz robia operacie aj napriek zhorsovaniu sa dioptrii? Poskytuju centra nejaku zaruku ze ak sa opat zhorsi zrak ze to "opravia" opat??
Strasne by som chcela ist uz na tu operaciu lebo jednak mi vadia tie silne dioptrie ale hlavne mam vzdy nejake problemy s ocami. Opakovane zapaly zo sosoviek alebo ma bolia oci ked nosim okuliare. Vzdy su len unavene a slzia...uz som z toho chora...

1010

JA MÁM OČI ZOPEROVANÉ UŽ 14 ROK A NENOSÍM ŽIADNE OKULIARE A TO BUDEM MAŤ 40 ROKOV. VRAJ NAJLEPŠÍ VEK JE 25 VTEDY SA TI ZRAK UŽ USTÁLI. ROBILI MI TO V B.BYSTRICI AJ MOJMU PRIATEĽOVI A SME VEĽMI SPOKOJNÍ.

majka__

FATKA a MAX.GLUTES

ja som bola na operacii pred zhruba 2 rokmi. moje pociatocne dioptrie boli -7,0 obe oci a astigmatizmus -0,75 (alebo tak nejak sa to vola). nevedela som, ci vobec mozem ist na operaciu, ale lekar mi povedal v centre, kde som bola operovana, ze mozem a tak som aj isla. momentalne okuliare nenosim vobec a ako mi aj lekar povedal, do 40-tky ani nosit nebudem - a to aj potom budem na citanie nosit tak ako starsi ludia. predtym, nez som na operaciu sla, som sa pytala, ze ci sa mi tie dioptrie fakt znizia na 0 alebo aspon na 0,5. a on povedal, ze ano, a keby aj nahodou nie, tak ma zoperuje znovu a ze ja to uz PLATIT NEBUDEM, lebo to bude ako "REKLAMACIA OPERACIE", ale ze ta "reklamacia" plati len do roka od operacie. tak to myslim bolo, ale informovat sa treba, ci sa nieco nezmenilo ohladom "reklamacnej operacie". vravel mi, ze ak by som mala zrak zahmleny dlhsie nez 2 tyzdne (co je po zasahu do oci normalne), tak mi da zrak do poriadku - zadarmo. ale nastastie mne sa uz zrak zatial nezhorsuje a vlastne by ani nemal. bola som operovana v Mikrochirurgickom centre 3F v Kosiciach. ci sa nieco zmenilo v tom centre ohladom operacie, to neviem.

max.gluteus

Davnejsie som tiez chcel ist na tuto operaciu a z pocutia viem, ze ak sa ti zhorsuje zrak tak neni dobre ist na laserovu operaciu, pretoze je tu velka moznost, ze sa ti znova zhorsi zrak ale urcite nie na -4.75 ale dajme tomu na -0,5 alebo aj na -1,5. Co viem tak nerobia opravy zadarmo pokial vobec robia. Okrem toho testy sa robia pred operaciou a nedovolia ti operaciu ak mas nejake problemy s ocami napriklad vysoky ocny tlak a podobne.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

operacia oci- odstranenie dioptrii - Fórum - ZDRAVIE.sk