rada manzelka a jej byvali

Príspevok v téme: rada manzelka a jej byvali
andrew25

zdravim vas. potreboval by som radu ohladne mojho problemu ... s manzelkou mame ok vztah mame ale jeden problem v rodine je aj jej byvali priatel ktory bol aj jej prvy v sexe zobral si jej sestranicu ... to vsetko by bolo ok no strasne mi vadi ked ma nuti aby som sa s nim stretaval ked ideme k nim na navstevu ... nic proti tomu muzovi nemam no je mi neprijemne sa stretavat s muzom ktory mi ako prvy pretiahol manzelku ... ona tvrdi ze to bolo davno a ze to uz ani nieje pravda a ze nech sa cez to prenesiem a hadame sa kvoli tomu pretoze co rodina povie ked ja nepridem tam kde je aj on ... kto z nas robi chybu ? ja ze sa neviem cez to preniest ze mi nieje prijemna pritomnost jej byvaleho alebo ona ze ma nuti k tomu aby som na to nemyslel ze je to jej byvali a vraj mi to ani nemala povedat ... prosim o radu aby som predisiel zbytocnym hadkam ... vopred dakujem

kamoska

tak sa skus skontaktovat s nejakou svojou byvalou a urob to iste, zacni nutit partnerku , aby sa s nou kamaratila....mozno potom pochopi

Deee

andrew uplne ta chapem a tiez by som manzela nenutila ist do takejto spolocnosti, ja vsak vseobecne manzela netrapim family akciami s prababickami a vnucencami a celou sirokorozvetvenou rodinou, jasne, ze zablahozelat dojde, ukaze sa, ale ked nechce neostava dlhsie...ak sa tam proste necitis dobre manzelka by ta nemala nutit, ja osobne by som s manzelovou byvalou taktiez nechcela travit rodinne udalosti...

andrew25

no asi by sa hodilo si precitat vsetky prispevky! budem sa opakovat mne nevadi ze mala inych a nielen mna teda som vlastne aj rad ze to tak nieje pannu by som nechcel ... len nemam chut sa s nimi stretavat to je vsetko mne osobne je to neprijemne ... ak by to jej nebolo alebo bolo urcite by som ju respektoval a nenutil do niecoho co by jej bolo neprijemne ... ak ma clovek niekoho rad urcite sa neciti dobre v pritomnosti byvalych sex.partnerov svojho mileho

dôvera

Nečítala som všetky príspevky, tak snáď sa nebudem opakovať. Ja osobne si myslím, že by si mal myslieť na vaše manželstvo a nie na jej bývalý vzťah. Zbytočne sa tým zaťažuješ, možno aj tvoja manželka má z teba pocit, že žiarliš, že jej neveríš. Je to úplne normálne sa s nimi stretávať, hlavne, keď ste teraz rodina, myslím, že keby si sa pár krát prinútil kvôli svojej manželke, ocenila by to a teba by to časom prešlo.

andrew25

ona mi na to skratka povie len tolko : keby to bolo opacne ja by som sa nad to vedela povzniest ! to je sice ok ale vsetko je to v rovine KEBY ale realita je taka ze ona sa nemusi a teda ja ju ani nemutim do takych stretnuti pretoze viem ako by som sa citil ja v tej situacii ... pre nu je to momentalne ok lebo ona s tym chlapom mala nieco bol jej prvy a nikto ma nepresvedci o tom ze jej nezostali spomienky na prvy sex ... a ked sa stretnu vzdy je to o tych usmevoch a pod. ...

chápavá

...tak presne viem ako sa cítiš....ja mám s manželom super dlhoročný vzťah, ale pravidelne sa strašne pohádame vždy keď sa vyberie na stretnutie s bývalými spolužiačkami..viem totiž že medzi nimi niečo bolo a aj keď si zakaždým poviem, že predsa to bolo už veľmi dávno a môj manžel ma predsa miluje a videla som aj ako vyzerajú a teda ani náhodou nemusím mať obavy, ten pocit že medzi nimi bolo niečo viac ako iba kamarátstvo ma úplne vyvádza z miery...tiež som sa s ním na tú tému mnohokrát snažila porozprávať a vysvetliť mu že ma to fakt zraňuje, ale má na to iba argument že z toho robím zbytočnú vedu...fakt nedokážem ako môžu naši partneri o nás chcieť, aby sme v tejto situácii boli v pohode...skús to ale s argumentom ako by bolo jej keby sa mala stretávať s niekým s kým si bol predtým intímne ty...možno konečne pochopí a bude to vyriešené...držím palce

janka24

Myslím, že na tomto fore to nevyriešiš. Mne by to tiež vadilo, tak jej to povedz, tak milo, že proste ti to je nepríjemne a nepojdeš tam ,kde je on, nech ide kludne sama.Možno zareagije zle, ale prečo by nieoč take malo zničit Váš vztah. Neide o život.

andrew25

no tiez zaujimavy nazor ale zase asi necitas poriadne mne nevadia jej byvali co bolo bolo mne len vadi ak sa mam priatelit s jej prvym priatelom s ktorym mala prvy krat sex jednoducho je mi to neprijemne osobne ak mi manzelka povie nieje mi to prijemne stretavat sa s tou alebo s tou nebudem to silit co je na tom ... ja respektujem to co je pre nu neprijemne a chcel by som to iste ... pre nu je v tejto situacii jednoduche povedat kasli na to to uz je davno len co by urobila keby to bolo naopak ci by sa citila aj ona tak fajn ako chce aby som sa citil ja ... a este k tomu je to hajzlik co sa nevie postarat o rodinu pija flaka sa atd. ... to je dalsi dovod preco sa nechcem stykat s tou osobou ... aj pre mna by bolo ok povedat to je byvala ktora bola moja prva v sexe musis to tak brat ...

felipe

...popravde mas zaujimavy rebricek hodnot, a pokial sa zaoberas len tym co si napisal, tak ti odporucim iba rozchod. bud budes trapit seba alebo ju. to co bolo nevratis a pokial sa s tym nevysporiadas sam tak si najdi niekoho ineho.