rada manzelka a jej byvali

Príspevok v téme: rada manzelka a jej byvali
andrew25

zdravim vas. potreboval by som radu ohladne mojho problemu ... s manzelkou mame ok vztah mame ale jeden problem v rodine je aj jej byvali priatel ktory bol aj jej prvy v sexe zobral si jej sestranicu ... to vsetko by bolo ok no strasne mi vadi ked ma nuti aby som sa s nim stretaval ked ideme k nim na navstevu ... nic proti tomu muzovi nemam no je mi neprijemne sa stretavat s muzom ktory mi ako prvy pretiahol manzelku ... ona tvrdi ze to bolo davno a ze to uz ani nieje pravda a ze nech sa cez to prenesiem a hadame sa kvoli tomu pretoze co rodina povie ked ja nepridem tam kde je aj on ... kto z nas robi chybu ? ja ze sa neviem cez to preniest ze mi nieje prijemna pritomnost jej byvaleho alebo ona ze ma nuti k tomu aby som na to nemyslel ze je to jej byvali a vraj mi to ani nemala povedat ... prosim o radu aby som predisiel zbytocnym hadkam ... vopred dakujem

oxy

ano, nemala ti to vobec hovorit. viem sa vzit do tvojej situacie a ze je ti to trapne. nerozumiem tomu, ze naco kvakat o tom, kto kedy a kde ju pretiahol. ze nie je panna, tak to si zistil sam, no podrobnosti si mohla odpustit.

qid

nemala by ta nutit .je to neprijemne stretavat sa snim .ja nemozem ani videt ked viem ,ze snu chodil.radcej ti to nemala povedat lebo toje citlive .jeho zena ,keby to vedela chcela by ju este vidiet .je to natebe drzim palce papa