Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

box

ojka

bingham no ponocovanie nehrozí, teda aspon nie tu s vami, hore na izbe nemám net, len dolu na prízemí, dosť nepraktické /: takže idem ja už pekne zaliezť hore do izby, a učajíkujem sa k spanku, pekne sa tu majte, bru noc (:

ojka

dik za privítanie (: som sem nachvilku odskočila, ale dlho tu asi nebudem, lebo sa necitim dobre, tak sa pôjdem liečit čochvila pod perinu...no jo MHD, to je čosi zakerne, ale ňou chodím, len ked musím, inak prejdem radšej "pešibusom"...

ojka

no cestovanie veru najpohodlnejšie nebolo ... ako vo vlaku sa dalo vydržať, ale ta MHD preplnená v BA, však tam sa človek ani ničoho držať nemusel a nespadol by, keby sa čo dialo...ale sranda, že vo vlaku oproti sedel jeden mladík, čo hovoril,že sa chce prihlasiť na nejaké bojové umenie,že ma kopec volneho času,....nahoda je blbec (:

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.