Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

DŽOB - UMELECKÁ MÚZA...prosím neviete mi poradiť/ pomôcť?

babenka1

no jasné, že aj nohavičky, tam musíš byť absolútne nahá. inak by to nebol akt. Ako majú nakresliť tvoj zadok, keď si necháš spodné prádlo? Ja som ťa upozornila, to nie je až také ľahké. A teraz si vezmi, že ty si žena...ale ten známy mi hovoril, že kreslili aj nahých mužov a že sa veru stalo, že mal aj erekciu. :)

JaDoreDolore

No skvelé takže to si budem musieť ešte pár mesiacov počkať. Ale počítala som s tým že to bude od 18.
Trápne by mi to nebolo ale iné by bolo keby že už aj gaťky by som si mala dať dole( tak to až netreba dúfam ..či..?)Vrch sa ešte dá. No ale ďakujem za radu. Určite sa tam pôjdem informovať:)

babenka1

máš na mysli...ako akty? no musíš mať minimálne 18. A nebude ti trápne, keď na teba bude hľadieť trieda plná študentov? A ty budeš musieť zaujať polohu, akú si oni zaželajú? To nie je len tak, že si sadneš a oni kreslia, oni ti môžu zadať aj polohu, aby si bola predklonená a nohu mala vysunutú dozadu, akokeby si bežala a musíš tak vydržať aj hodinu. Viem to, lebo jeden známy chodil na umeleckú školu. Choď sa popýtať na fakultu umení Technickej univerzity v Košiciach, tam majú odbory ako sochárstvo a maľba a viem, že pri kresbe aktov majú vždy niekoho na pózovanie.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

DŽOB - UMELECKÁ MÚZA...prosím neviete mi poradiť/ pomôcť? - Fórum - ZDRAVIE.sk