vztah s otcovym priatelom....

karioll2

lebo nie su oplaseni ako chlapci v jej veku,vedia co zena potrebuje,vedia to s nou aby sa citila ako kralovna,su ovela lepsi milenci ako jej vrstovnici,ich laka stabilita,materialne zazemie a spolocenske postavenie.ja som tiez v tom veku a vsetci moji zenati kamarati maju taketo 18.

alzbee

Ja to fakt nechapem, ako sa mozu tak mladym babam pacit chlapi, ktori by mohli byt ich otcami...este pochopim tych chlapov, ze idu po mladom mäsku, lebo ved nejak si ego musia zvysovat, ale inak fakt nechapem! A aky mas vztah s tvojim otcom? lebo jedine vysvetlenie vidim v tom, ze tymto mladym babam akoby chybal otec a zato sa putaju na starsich...teda maminina kamoska mala priatela o 40rokov starsieho a sama priznala, ze ho ma rada jednak ako svojho priatela, ale vidim v nom aj svojho otca, ktoreho nikdy nemala...

n,,,

stretnite sa a porozprávajte sa nikam to nevedie o to horšie ak sa to prevalí von... skončite to!!! Každy!! a už sa nevydávajte samozrejme ak hej tvárte sa normálne .. ach môj bože bud rada že sa to nikto ešte nedozvedel...

sisa72

bože taka mlada a takeho stareho.. a ešte ak ma rodinu.. vieš raz sa to može stat tebe.. rýchlo od neho ruky preč!!!!!!!!!!!!!

usiko1

nevies co mas robit? rozmyslaj, rozbijas rodinu, ak sa to dozvedia tvoji rodicia, tak ta zavrhnu, ti ostatni ludia tiaz, ostanes sama, lebo aj on ta odkopne....muz ma v manzelstve full servis, nikdy ho neopusti...to by si musela robit zazraky...mas to skoncit, s tym, ze sa ti nikto nedozvie...to mas robit.....

fialocka_7

omg!!!!
čo ak sa ti niečo podobné stane ked budes mat vlastnú rodinu? že tvoj muž sa zapletie s 18-tkou? neznášam také ako si ty...a on (samozrejme)...