Prosím o radu

Príspevok v téme: Prosím o radu
petka888

ahojte mám 14 rokov a chodim do 8 triedy.Moji rodičia majú problém s tým že sa malujem.viem že toto nie su starosti a tak si opustite blbé pripomineky.Malujem len tak že si dávam špirálu a ked idem s nou do školy už majú problem že čo to mám na očiach.a pritom nemalujem sa v triede jediná..a ked idem won tak si dám iba hornú tenkú striebornú linku alebo čiernu a nič ine.meka up nepužívam.čo si myslíte o mojom malovaní?ja sa tak proste sama sebe páčím"!neviem aký s tým mjaú rodičia problém už nemám 9rokov

zuzic

petka ja mam 15, malovat som sa zacala tento rok. no ja som to riesila tak, ze som doniesla nasim fotky spoluziacok, neviem ako tvoje no moje su vymalovane ako diskotekove plagaty a ukazala im ako sa maluju oni. povedala som tiez ze ja nechcem byt na posmech a nemalujem sa napadne, slabsiu spiralku, bledsie tiene, bledsi ruz, a make up iba ked mam hrozne akne. nakoniec uznali ze teraz su diavcata vyspelejsie ako kedysi a boli radi ze sa malujem nenapadne no a uz im to nevadi. ked som mala 14 este som sa sice nemalovala no a bola som na posmech:( skus sa porozpravat s vasimi ze teraz su dievcata vyspelejsie a take volake keci, mozno zaberie len sa nezacni rozcuovat lebo ti to vobec nedovolia

katka 1111

peta, vieš čo by som ja dala za to dovolit si len tak ist von bez spiraly a make-up, bohužial vekom si už človek musí a aj chce dopmoct ku kráse, ta si to aj ty ešte užívaj..ani ja nemám rada, ked sa moja dcera primaluje do školy, ved je taká peknučká aj bez toho....malovat sa budeš ešteee až ti to pôjde na nervy :o))))