Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Aky cierny caj?

Príspevok v téme: Aky cierny caj?
Moon

Chcel by som prestat pit kavu,jednak mi uz prestava chutit,jednak nepocitujem nejake jej povzbudzujuce ucinky.Chcel by som prejst na nejaky kvalitny cierny caj.Vie mi niekto poradit,aky by bol vhodny z tych,co predavaju,alebo sa daju objednat cez internet?Mam psychicky namahave zamestnanie a preto povzbudzujuce napoje patria k mojmu dennemu ritualu,zial,ale inak tu unavu a vycerpanie neviem potlacit.

Moon

Kavu nepijem ako vodu,pretoze denne vypijem akurat tak 1 maximalne 2 salky. A zeleny caj som skusal,ale bolo mi z neho vzdy zle,hlava na prasknutie a palenie v mocovych cestach.Cierny caj som si kedysi dal v jednej cajovni,tak ma nabudil,ze som ani nevedel zaspat.Takze verim,ze su take specialne cierne caje,ktore maju vyborne ucinky,no len mam pocit,ze z tych,co u nas predavaju v obchodoch,sa neoplati nic kupit,pretoze nemaju nejaky silnejsi ucinok.

kosa

kava ti prestava chutit nakolko ju pijes ako vodu.

mam pacjenta v Karlovych Varoch, a ten vo veku skoro 90 rokoch si vychutna salku pravej prazenej kavy vzdy po obede, co mu neradi ale Budis...

skus sa zorjentovat ohladom kavy, eventualne strojoch na kavu.
nepouzivaj neskafe cize praskokavu.

prepac ze pisem do tvojej temy, ale stranka zdravie.sk prestava fungovat ako stranka kde sa prezentuje sloboda slova.

nuz, na Slovensku po slovensky, len aby dalej od demokracije...:)

kaciatko7

zeleny caj je urcite zdravsi ako cierny a je taisto povzbudzujuci...okrem toho cisti krv a je to antioxidant, povzbudzuje viac ako kava

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Aky cierny caj? - Fórum - ZDRAVIE.sk