kazda sa namota na mna..

Príspevok v téme: kazda sa namota na mna..
suhajko

Ahoj.. Mam taky problemik .. kazda mi hovori ze som mily, zlaty, pekny skvely chalan a tak .. mam 17 a nechcem ziadny vztah.. ae obcas mavam chute ako kazdy normalny clovek.. a ked som vonku s nejakou kamaratkou, su chute zacnu bozky a tak, ona sa hned na mna namota.. a tak to je vzdy.. preco si zena hned mysli ze z bozku moze byt vztah? laska? .. a ked kamaratke poviem ze to nepojde tak je sklamana a ja som zas ten najhorsi.. To mam chodit obleceny v tricku s napisom "Nechcem vztah, len sex" ? S tym mojim velikym srdcom nedokazem dalej odhrabavat baby a lamat srdcia. Nemam na to povahu.. Minule som bol s kamaratkou vonku.. ona ma frajera.. ja som len sedel a ona sa na mna vrhla.. zacali sme sa bozkavat ja som nechcel ale potom to uz slo.. aj na druhy den to tak bolo.. ja som jej potom povedal ze nechcem vztah.. a ona mi vynadala ze som kkt lebo ona vraj koli mne podviedla frajera a myslela si ze sa somnou da dokopy... a zas som bol ja najhorsi.. zblaznim sa uz z tohto..

martinkooo

:) a myslis ze sa nezalubi ked jej poviem ze nechcem vztah? ja jej to mozem povedat.. ale ci to pomoze to je uz druha vec.. vydate zeny urcite nie heh :)

lyzicka

korveta 2, neverim vlastnym ociam, co tu citam! ty mu naozaj radis, aby sa orientoval na vydate zeny?

suhajko, radsej ostan pri tych rovesnickach, ale musis si s nimi vopred vsetko ujasnit

korveta2

mal by si sa orientovat na zrele a skusene zeny najlepsie vydate tie vedia co chcu ak nehces mat zo zenou vstah musis to povedat hned inak sa do teba zalubi ale su aj zeny ktore chcu len sex nic viac ale su obycajne zrele dobre zabezpecene a samostatne

lyzicka

tiez si myslim, ze je to necestne. Najprv by ste si to mali ujasnit a az potom sa na seba vrhat. Alebo si daj to tricko, podla mna je to dobry napad.

AdamKrt

No, ked chces chytit nejake infekcne, ci pohlavne choroby, tak len pokracuj...

To mas taky problem povedat zene, nez sa na Teba vrhne - napr. mierne ju odtisnut a povedat, ze ty to beries len ako flirt a nemoze byt z toho vztah ? Aspon by to bolo cestne.