Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

bradavica na tvári

Príspevok v téme: bradavica na tvári
aveviva

Prad pár rokmi sa mi vyhodila na lícnej časti tváre malá plochá bradavica,ktorá len mierne vystupovala nad pokožku a keďže nemala žiadne sfarbenie,ani mi ju takmer nebolo vidieť.Nedávno som si ju však nechtami poškrábala a tak sa začala zväčšovať, mierne sčervenela a ma taký karfiolovitý tvar. Keďže mi už esteticky prekáža,začala som hľadať nejaké domáce recepty na jej odstránenie,no väčšinou som našla rady,ktoré sa odporúčajú na liečbu bradavíc na iných častiach tela,no na tvár som nikde nenašla. Preto prosím o radu,ak má niekto osvedčený domáci recept na bradavice na tvári. Vypaľovanie tekutým dusíkom nechcem absolvovať,pretože známej to robili a ostala jej jazva.Ďakujem za všetky odpovede.

joja32

Kup si v lekarni vytazok z rastliny lastovicnika vacsieho /Kolodium forte/ a 2x denne nanes 2 kvapky,po asi 5 dnoch by ti to malo odpadnut. Je to super aj na kurie oka. Pa.

karioll2

po prve si treba uvedomit,ze bradavica je virus a toho virusu se neda zbavit tak isto ako herpesu.
mne a este par ludom vypalovali vo fakultnej v ba a nikto nemal jazvy,a samozrejme,ze to vypalovala pekne do hlbky,aby aj koren vypalila
cize asi 15 ludi z mojho okolia absolvovalo ten zakrok a nikto nema jazvu,preto sa mi zda divne,ze ty ju mas.
pokial ja viem,je to jedina ucinna metoda

zuzannnocka

ja nemám 15 rokov aby som nevedela kto a čo mi robil, robila mi to kožná lekárka, ktorá už má dlhoročné skúsenosti vo svojom obore. Nie som odborník, nejdem sa hádať že každému zostanú jazvy - ale mne zostali. Dobre viem že záleží aj od toho že každá koža má iné schopnosti sa hojiť a takisto aká je to bradavica... A keď si taký/á premudrelý/á tak jej radšej poraď ako sa toho zbaviť.

zuzannnocka

...zostávajú - mne na ruke zostali. Ani mi to nepomohlo - nezamrazilo to dostatočne všetky korene a bradavica najskôr odpadla ale potom si zase začala veselo rásť. Pomohol mi nedávno duofilm, ale ten sa myslím nesmie používať na tvár. Aveviva skús sa na to radšej popýtať kožnej lekárky, možno ti dá na to niečo iné. Taktiež som začala brať Zinok a selén na imunitu a čo som mala nové malé bradavičky - asi 15 na ruke a 1 na nohe tak zmizli samé. Napíš do sekcie Choroby všeobecne pánovi pod nickom RNG - od neho mám tento super tip:))možno bude o niečom vedieť.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.