Zvyseny testosteron u zeny

Príspevok v téme: Zvyseny testosteron u zeny
Bora-Bora

Mam trosicku nad normu testosteron, tesne vedla normy, ostatne hormony vysli v poriadku, gyneokolog to vobec neriesi, iba povedal, ze je vsetko ok, potom som si vsimla v karte, ze tam bolo oznacene, ze ten vysledok je nad normu. Ako s alieci vyssia hladina testosteronu? podavanim estrogenu? a ked je estrogen v norme? Neriesila by som to, ale v poslednej dobe mi padaju vlasy, tak sa bojim, ci prave to nemoze byt na pricine. Dakujem za rady :)

Bora-bora

aja - chcem viac veci aj nieco na imunitu to budes z toho swansonu ci ako sa vola ta stranka...a ivka tu uz objednavala viac ludom?

Bora-bora

ajja - no uz minule mi jedna baba nukala, neviem ci nie ona, ale ja tam mail nikde nevidim ked kliknem nic mi neukaze kde najdem ten mail?

ajja555

ona ho objednavala cez nejaku znamu a ta cez inu...
...mozes si ho vsak objednat cez Ivku 1 kt. je dole v tejto teme, napis jej mail :)

Bora-bora

prosim Ta odkial ho zohnala? aj ja by som mala zaujem aj zaplatim keby som Ta poprosila? :( hoc aj na dobierku odkial si? a kolko eur to stoji? ja uz vsetko chcem vyskusat mozne aj nemozne

ajja5555

ten yam je prirodny a telo si z neho vie vytvorit a upravit hormony podla potreby...mne ho kamaratka objednala tak cakam kym pride...
aj tu na fore je niekolko bab kt. ho ponukaju.... ja ho skusim, verim ze pomoze...aj rng ho tu odporuca.. lepsie nez HAK...

Bora-bora

no presne su vsade, tak chod na odber krvi nech Ti vezmu hormony, pravdepodobne aj Ty budes mat testosteron zvyseny ak pises, ze mas aj mastnu plet, ja tu mam paradoxne normalnu, ale kremy napr. pouzivat nemusim, ja to zvysene padanie pozorujem cca 2-3 mesiace, ked si prejdem po vlasoch stale nejake ostanu v ruke, mam chvilami strach, ze ostanem holohlava, kedysi som mala hustejsie vlasy a co je ten yam? lebo to co tu radia na fore vacsinou v lekarnach o tom ani chyru ani slychu, kde to dostanem okrem USA stranok