Ako byť dobývaná a nedostupná?!

Príspevok v téme: Ako byť dobývaná a nedostupná?!
666Evka

Ahojte!
mozete mi prosim niekto poradit v mojej situácii?!
mam uz dlho kamarata s ktorým máme milenecký vztah, trávime spolu kazú volnú chvílu a sme spolu kazdý den...
Nedávno som sa s ním rozprávala o tom ze preco vlastne spolu nechodíme...on mi na to odpovedal ze chce aby ma mohol dobývať...vobec si ale neviem predstavit co tým myslel teda viem si to predstavit ale neviem co mám robiť?!
prosím vás dajte mi zopár rád.

ShaulaThalit

:) chlapi sú tak sprostí... že stačí, aby nejaký povedal niečo a už mi zabezpečí na nasledujúci mesiac taký odpor, že som len vďačná.

dobra vila

Dobyjat??? Dobyjat sa da baba, ktoru este nemal, takze u teba to uz padlo!!! To moze jedine popri inej. Aj ty by si sa troska mala zamysliet nad svojimi hodnotami.

666Evka

no robime spolu vsetko chodime sa spolu zabavat, sportovat, dokonca spolu aj pracujeme, skoro vsade chodime spolu...
ja som ku nemu taka ze by som pre neho urobila vsetko co mu vidim na ociach a on mi na to povedal ze to nemozem lebo ze potom ma nemoze dobyjat?!
:(

janulkaaa

666evka
tak to Ti dobru sprostosť povedal, neviem v com ta chce este dobíjat ked ste uz mali sex,
to ťa fakt berie za taku sprostanu???
uz si mala 15 rokov???
a to ste spolu kazdy jeden den len na sex ci aj nieco ine robite???
musis blizsie rozpisat a sa to bude dat lepsie analyzovat, lebo ked robite aj nieco ine a mate spolocne zaujmy nejaké, tak v podstate to aj moze byt vztah