Rychli rast - uz len 5 rokov zivota

Príspevok v téme: Rychli rast - uz len 5 rokov zivota
burgeno

cau ludia , zacnem tym ze od malicka trpim akousi poruchou rastu , teraz mam 15 rokov a uz meriam 213 cm , vcera som bol na kolacik u babicky a ta sa preriekla , pytala sa nieco ako ze :no co budes robit tych 5 rokov co ti ostava ? a ja som nevedel ocom vyprava tak som sa spytal rodicov a oni mi potvrdily ze im v nemocnici povedaly ze sa dozijem tak 20 rokov
toto ked som pocul tak som skoro spadol zo stolicky....
hovoria ze taky ludia co narastaju do takych rozmerov umieraju dost skoro..
som sa na 4 hodiny zatvoril do izby a plakal som.. aj celu noc som plakal....
hovoria ze sa da podstupit akasi operacia ale na to kaslem z vysoka ..
co by ste robily na mojom mieste

doubledog

1.prilis never lekarom
chces zit alebo chces zomriet?

2.zacni zbierat info o svojom probleme
teraz potrebujes informacie o tom, co ti je a co s tym mozes robit

3. a ak bude tvoja smrt neodvratna, sprav nieco take, co da tvojmu zivotu zmysel

...

u nas v dedine je tiez taky chalan, ako ty. ma 15r a tiez velmi vysoky. bol aj v casopise o tom. ale nezavidim mu to teda. tazky zivot to musi byt.

burgeno

nikushka myslim ze to nebolo to hned po porode , az neskor , ale neviem otom moc , vcer mi to povedali asi tolko co som sem napisal , od vtedy som sa bavil asi tak z 2ma kamosmi cez internet..... v skole som cely den cumel do blba

alzbee

ak je tvoj pribeh pravdivy, tak absolutne nechapem tvojich starych rodicov, ktori sa ta spytali, akoby sa nechumelilo, ze co budes robit tych 5rokov, ktore ti ostavaju...to oni akoze aku odpoved ocakavali?!...hm, divne

alzbee

ak je tvoj pribeh pravdivy, tak absolutne nechapem tvojich starych rodicov, ktori sa ta spytali, akoby sa nechumelilo, ze co budes robit tych 5rokov, ktore ti ostavaju...to oni akoze aku odpoved ocakavali?!...hm, divne