Rychli rast - uz len 5 rokov zivota

Príspevok v téme: Rychli rast - uz len 5 rokov zivota
burgeno

cau ludia , zacnem tym ze od malicka trpim akousi poruchou rastu , teraz mam 15 rokov a uz meriam 213 cm , vcera som bol na kolacik u babicky a ta sa preriekla , pytala sa nieco ako ze :no co budes robit tych 5 rokov co ti ostava ? a ja som nevedel ocom vyprava tak som sa spytal rodicov a oni mi potvrdily ze im v nemocnici povedaly ze sa dozijem tak 20 rokov
toto ked som pocul tak som skoro spadol zo stolicky....
hovoria ze taky ludia co narastaju do takych rozmerov umieraju dost skoro..
som sa na 4 hodiny zatvoril do izby a plakal som.. aj celu noc som plakal....
hovoria ze sa da podstupit akasi operacia ale na to kaslem z vysoka ..
co by ste robily na mojom mieste

[zruseny17]

no ja neviem,mne sa to cele nezda...a to tvoji rodicia s tym nic nerobili ani nerobia?akoze nedokazem si predstavit ze mi dajme tomu po porode niekto povie ze vase dieta sa dozije leda tak dvadsiatky a ja ani nehnem prstom aby som mu pomohla???a len cakam a necham ho v nevedomosti???ja by som urobila aj nemozne pre svoje dieta,tak nechapem...

katka 1111

karioll, no ak by si tak stary, že by si mohol byt,, mojim otcom" tak by si musel mat minimalne 60, lebo ja mám 4O a nehnevaj sa ale to ti neuverim lebo taký slovník absolutne nesedí na zreleho muža, jedine žaby si bol stale nezrelý? a toto je môj posledný prispevok k tebe v tejto teme. pekný večer.

burgeno

pokusim sa nieco otom zistit , ale bol som z toho tak mimo ze som z nikim sa nevypraval uz 2 dni cele skoro , som sa premohol opytat sa na tu diagnozu mamy