Rychli rast - uz len 5 rokov zivota

Príspevok v téme: Rychli rast - uz len 5 rokov zivota
burgeno

cau ludia , zacnem tym ze od malicka trpim akousi poruchou rastu , teraz mam 15 rokov a uz meriam 213 cm , vcera som bol na kolacik u babicky a ta sa preriekla , pytala sa nieco ako ze :no co budes robit tych 5 rokov co ti ostava ? a ja som nevedel ocom vyprava tak som sa spytal rodicov a oni mi potvrdily ze im v nemocnici povedaly ze sa dozijem tak 20 rokov
toto ked som pocul tak som skoro spadol zo stolicky....
hovoria ze taky ludia co narastaju do takych rozmerov umieraju dost skoro..
som sa na 4 hodiny zatvoril do izby a plakal som.. aj celu noc som plakal....
hovoria ze sa da podstupit akasi operacia ale na to kaslem z vysoka ..
co by ste robily na mojom mieste

katka 1111

vieš čo karioll nič iné som od teba ani nečakala, ty si s tých zakomplexovaných chudákov čo iné z úst nevedia vypustit len urážku a doma ta určite mama bije, však? tak si tu vyskakuješ, je to pre teba úžasný pocit? tak ti ten pocit nechám a urážaj dalej. Tuto temu chlapec založil na to aby sa podelil so svojim trapenim a nie aby čital uražky jedného neštastníka.

katka 1111

karioll a načo by mi bola lobotómia? nepouživaj slová ktorým nerozumieš, to už učím moju malú dcéru . A ten tvoj príspevok o 18:56 si písal pradedkovi do neba???? Zdá sa, že ty si tú lobotómiu už podstupil :)))

kaciatko7

a to, co lekari tvrdili pred 15 rokmi, nemusi byt pravda aj v sucasnosti. rob pre svoje vyliecenie maximum, neviem ti v tom poradit, kedze som sa s tym nikdy nestretla. ale treba najma mysliet pozitivne a nie sa nastavit na myslienku, co bude o 5 rokov. podvedomie cloveka je velmi silne.

kaciatko7

Karioll, neviem, co by na tom mala byt blbost, vsak staci dat do googla a zistis sorbena.szm.sk
Burgeno, snaz sa zistit o tvojej diagnoze co najviac, nezufaj, ze nie je riesenie, treba sa informovat, kde sa da. drzim palce