LEN SEX !

salatka

ako pisu baby podo mnou, je to ok..aj ja to mam teraz takto, spavam s chalanom, ktoreho poznam niekolko rokov,nikdy ma fyzicky nepritahoval ale zato sex s nim je skvely..zazivam, to, co s byvalym nie ... tak si to vsetko teraz uzivam, a ked pride vztah, tak ho necham a budem vo vztahu verna ... a ano, uzivaj si, doial si mlada, a poriadne, lebo by si neskor si mohla vycitat, ze si nic v zivote nezaziala a mat hriesne myslienka :-)

nikagold

ja som takyto ,,vztah,, udrziavala s jednym vyse roka a bolo to super, ziadne zavezky len sex
ked som mala chut napisla som alebo napisal on mne a isli sme, vyspali sme sa spolu a to bolo vsetko a ja som si mohla robit co som chcela, ziadne kontroly, otazky s kym som a co robim.... proste super ked sa nechces viazat ale nie kazdy chlap na to pristupi, najprv ano a potom moze zostat majetnicky, no tento moj to skvelo pochopil, mali sme sa len na jedno a hotovo ale pozor aby sa jeden z vas nezalubil, vtedy moze nastat komplikacia ak by to druhy tak necitil...

a jedneho pekneho dna som to ukoncila, nasla som si priatela, vazny vztah.
sice potom este parkrat pokusal ale nakoniec to pochopil a vsetko je ok, ked sa stretneme sa pozdravime a usmejeme ale nikto nevie, preco ten tajomny usmev :)
ponaucenie: uzivaj si kym si mlada a slobodna, proste sa vyjas aby ked uz budes ozaj zadana si nepotrebovala skusat este aj nieco ine... nevera nie je pekna vec

tamara70

jasnééé ze je to ok:) ja mam tiez kolko razy take chute aj ked ma ako nepritahuje tak ako by asi mal:D ak to chce on, a chces to aj ty tak v com je problem? ved zivot je kratky a ked to chcete tak to spravte:)