Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

kozmetika ALVEDRE

Príspevok v téme: kozmetika ALVEDRE
lili-za

kde sa da tato kozmetika zohnat? lebo este davnejsie som o nej pocula a ked som bola v 101 a v DM drogerke tak som ju tam nevidela. a rozmyslam ze si ju pojdem zajtra kupit lebo akurat som sa tu o nej docitala ze je lacna a dobra....som zo ziliny tak ak mi niekto podrobnejsie vysvetli kde je tak budem moc vdacna:-)

isabelle

A vlastne mozem ti dat priamo jej email: yvettemarquise@yahoo.fr
To forum je tu na zdravie.sk, v kategorii Krasa, Kozmetika, je tam tema Henna - prirodna farba na vlasy. A tam je spominana ta pani a tiez henna a zabaly:)
Skus si to postudovat, je to zaujimava tema..

isabelle

Lavera a Weleda sampony su drahsie, uz iba tie Alverde ak chces nieco za prijatelnu sumu:)Urcite lepsie nez bezne chemicke sampony...
Mne dost pomahaju aj tie rastlinne zabaly co ponuka ta pani z fora o henne. Tiez som niekedy vymyslala s vlasmi a teraz to musim napravat:)Mozno by aj tebe poradila nejaky dobry, ma ich viac druhov, zatial som ozaj spokojna..

lili-za

noo myslim ze z farbenia...som blondina takze sa ani necudujem ze ich mam take znecene...povedala som si ze uz ich farbit nebudem a zacnem sa o ne co najviac starat...a je aj nejaky z tych prirodnych a lacnych samponov co podporuje rast vlasov?:-)

isabelle

lili-za
Ak mas znicene vlasy, pomohla by ti aj henna, alebo rozne prirodne zabaly...
Jedna pani yvette vo fore o henne ponuka rozne henny a aj rozne indicke zabaly. Dost si to pochvaluju, takze skus pozriet na tom fore:)

isabelle

Bio vlasova kozmetika je aj v Dmke /znacka Lavera a Weleda/ a este plno bio kozmetiky mas aj na internetovych obchodoch. Niekedy maju i zlavy kedy sa viac oplati:)))

isabelle

Alverde je tiez dobra...a lacnejsia:) Vlasky som mala po nej pekne, aj zlozenim mi vyhovovala, kedze neobsahuje umele prisady...
A z coho mas znicene vlasy???

isabelle

Aha..zaujimas sa hlavne o vlasovu kozmetiku?
Ja som nejaku dobu pouzivala len Alverde sampony a kondicionery az kym som nepresla k Bio vlasovej kozmetike:)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

kozmetika ALVEDRE - Fórum - ZDRAVIE.sk