stuhnute svaly na krku

Get Fitter

Ahojte. Prosim vas pochopte ze problemy aparatu suvisia bud so zranenim z minulosti, alebo poruchy, avsak najcastejsi problem je nedostato fyzickej aktivity, alebo jednotvarnej aktivity - Svalova dysbalancia. Napiste mi bud na mail, alebo Fbook - poznam cloveka ktory vam pomoze. Jojo www.facebook.com

DIRO

DOBRI VECER NEVIE NEKTO PORADIT CO TREBA ROBIT AKE LIEKI TREBA PIT NA BOLESTI KRCNEJ CHRBTICE BOL SOM NA INFUZIJI NIC NEPOMAHA TA BOLEST STALE PRETRVAVA A VISTRELUJE AZ DO SPODNICH KONCATIN A RAMIEN TOCI SA AJ HLAVA PROSIM LEN DOBRE RADI DAKUJEM

caution

Mohla by si mi povedat ako sa vola ten krem co pozivate a pomaha. Mne uz 3 tyzdne tuhnu svaly na krku a hrudi a trapezy, som momentalne na tabletkach na uvolnenie svalstva, ale nechcela by som to riesit tabletkami. A ako sa vola to vysetrenie na zistovanie pricinny tvrdnutia svalov? dakujem

[zruseny12]

TRAPEZA
...neviem ci tu este chodis,ale podobny problem som mala aj ja...potuhnute svaly na krku,ramena...ak pojdes k neurolog.predpise tu tablety na uvolnenie svalstva/ja osobne s nimi nemam dobre skusenosti/ale ak mas potuhnute svalstvo a dost,skus poprosit bay ti neurolo.dala urobit tets na TETANIU...tam ti zistia preco ti tuhnu svaly...inak na stuhnute svalstvo je dobre tepla kupel-horuca...a dosat vit.a miner. pre svalstvo a cvicit...
hlavne treba zistit pricinu,preco tuhnu svaly...a potom postupne ju odstranit...vela stastia prajem

Sivli

Dobry den.Chcem reagovat na tu radu ze dat si teply kupel na bolavu chrbticu.Na liecbu chrtice by sa malo pouzivat suche teplo.Ja som si dala teply kupel na chrbat a na druhy den uz som sa nemohla ani pohnut.Vlhke teplo nieje moc vhodne.Mne to velmi zhorsilo stav.Najlepsi je taky vankusik co sa da do zasuvky a zacne hriat.Ten mi pomaha.Zakrijem sa este paplonom a ohrievam sa.Davam si pozor uz sa iba sprchujem nedavam si horuce kupele.

krútička

urobila som pokusného králika pár doktorom preskúšali si na mne dáky prístroj čo ževraj rozpozná nejaký nerv čo má za úlohu tú rovnováhu ale nepovedia vám nič , no len on sa sám upravý len treba vydržať super čo?!
že zmeniť všetko životný štýl, životosprávu atd... ale a čo máme zrazu napr. zavrieť deti do pivnice a užívať si život bez každodenných starostí alebo ako?

krútička

To je fakt len peniaze... nepomáha nijaká šatka, mňa bolí už rok krčná točí sa mi hlava beriem lieky a nič lepšie a to mám len 30rokov...
Bola som už všade na vyšetreniach a nič jedine povedané vertigo sindróm a je to prejde samé brať lieky hm?!!! ale rok a pol ich beriem a????