Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

CELULITIDA - Adonia LegTone Serum

katka 1111

zuzula má pravdu a hlavne treba rozprúdiť lymfu lebo jej zlé fungovanie má na svedomí vznik celulitídy, samotný krém zázrak neurobí :( ak keď bolo by to super.

Elwine

mne pomaha zlty Garnier, obsahuje nejake vytazky z citrusov ci z coho to... zo zaciatku som bola skepticka, ale skutocne mi spevnil pokozku a celulitida je menej viditelna... do toho samozrejme aj zdravo jem a 3x do tyzdna pravidelne chodim cvicit... :) takze jedno s druhym...

zuzula11

Bibiana ... moja skusenost - je jedno, aky krem alebo gel pouzivas, pokial nebudes popri tom cvicit a neupravis si jedalnicek, vysledky nepridu ... ja striedam kremy, ako pride ... na ktory trafim, len nech nestoji cely majetok ... len preto, aby si telo nezvyklo len na jeden ...a pouzivam ich hlavnme kvoli dobremu pocitu a hydratacii ... ale myslim s, ze kupit si nieco drahe a cakat zazraky nema vyznam ... ja sa denne masirujem, davam si striedave sprchy, potom sa natriem .... okrem toho DENNE cvicim a zdravo jem ... a po 2 detoch mam prdelku opat ako mimino ...:-)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

CELULITIDA - Adonia LegTone Serum - Fórum - ZDRAVIE.sk