Náročná?? ??

Príspevok v téme: Náročná?? ??
nikoleta4181

Do teraz mam za sebou len jeden vztah ale mam len 18 tak to je ok si myslim .
No mam taky nie ze problemik ... alee.. mam asi velke naroky na chlapov. Paca sa mi takí kt chu niecim v zivote byt a chvu nieco v zivote mat . Cielavedomi a inteligentí . Aj mne samej zalezi ako zmaturujem , a ci sa dostanem na dobru vysku . Proste nie je mi jedno co v zivote budem robit. Potom sa mi pacia tmave typy a vyssie postavy. Neviem preco som do teraz este takeho nestretla kt by toto splnal . Nemyslite si ze som daka co si zaklada len na krase , nepotrebujem ziadneho vonaveho herca s drahym autickom a drahymi handrami . To zas nie . Ale zatial dost odmietam , lbo ani jeden nesplnal moje naroky co sa tyka skoly a celkovo ako moj typ. Moj byvaly bol tiez fajn ale bol tam dialka tak nam to nevyslo .
Myslite ze som velmi narocna???:)))

AdamKrt

nikoleta4181:

no a preco si myslis, ze taky niekto bude mat zaujem o Teba ? Ak si narocna na druheho, vies byt narocna na seba ? Splnas, to co pozadujes ? ;-)

karioll2

si decko a take su aj tvoje prestavy.ak sa ti podari dospiet,budes to cele vidiet uplne inac.
ja by som sa neobzeral po okoli,dolezite je to co chces ty a ist si za tym.

nikoleta4181

co sa tu kazdy tak rozculuje ?? Ved sa len pytam no :) Ale ved nie je podla mna zlee ked niekto chce nieco viac ako len dakeho pubertiaka z diskoteky kt ma vysved. plne stvoriek a silne reci , ako vsade bol a vsetko videl ....... Ale asi som naozaj este decko :) Ved mam LEN 18 :))))

t333

co ja viem? sak mas 18 tak co stresujes?
ja mam 27 a doteraz ziaden vazny vztah. nie je to prijemne, ale tak zabijem sa, ked pre mna vhodne baby nestretavam?
mimochodm, dobre zmaturovat a skoncit nejaku VS nic neznamena (a to VS sam mam).

ahojte

priznavam nemam dokončenu strednu no nie z lenivosti ale z rod dovodov.nemala som štastne detstvo.manžel to vie a nikdy ma za to nesudil...laska je laska a nie aby si ten druhy vyberal podla toho či ma školu či nie...nikdy nevieš čo je za tym...o čo som bola ukratena v detstve to mi nahradza teraz moj milovany manžel a to mu nikdy nezabudnem....

bingham

Vanessssa:

Ok. suhlasim s tebou, ale zase ak niekto dnes nema maturu tak neviem.... povedal by som ze dnes je podmienkou skor VS a nie maturita - to je samozrejmost

Nikol:

Chapem aj teba som na tom skoro ako ty - tiez som velmi narocny, ale ja si vztah ani nehladam - zabava je lepsia... a ty mas 18 tak si uzivaj, lebo sa z teba stane zakomplexovana pinka ako pupavka0000