liek antipsychotika

Príspevok v téme: liek antipsychotika
Jajka78

prosim poradte ako je to s liecbou dalej...chcem ist k lekarke na kontrolu uz dlho chodim ku psychiatricke, a ta mi pred sviatkami predpisala Lithium...lenze som nevedela ze mi bude tak divne, som slaba, velmi unavena nic sa mi nechce, len lezat, ziadna motivacia, je mi zle, akoby pocit nerealnosti, som mimo, co s tym je to len na zaciatku ci to bude aj dalej tak, mam ist na odber krvi kvoli tomu a asi jej poviem ze chcem vysadit tie lieky, budem sa davat dlho do pohody aby som bola ako predtym, lebo cakaju ma skusky a ja nic neviem ani sustredit sa hmm?bral niekto tento liek vdaka za odpovede

Dr. Hujer

soli lithia sa podavaju pri maniodepresivnej psychoze, naladovosti...treba povedat lekarke co s tym, a podla tvojej diagnozy ti vyberie daco ine...dufajme ze diagnoza je spravna, lebo niekedy to nefunguje prave preto, ze ta lieci na nieco ine, niecim inym a povodny problem to moze prehlbit...

zde

Skus opytat si SEROQUEL je moderne asi zatial najlepsie co jeantipsychotikum a berie
sa len vecer a dobre dobre sa ponom spi.

new

Myslím si, že sa treba zdôveriť lekarke ako na teba vplyvaju tie lieky. Mozno ich treba zmeniť,vymenit za ine, podobné, alebo upraviť davkovanie.

raz dva

ja neviem co by som ti poradila.neviem co to su antipsychotika,ja by som potrebovala nejake lieky ze by somm sa citila p nix realnejsie