rozlucka so slobodou :))))

otazka

ten valcek moze byt dobry, skusim to pozriet :) moze to byt aj vtipne teda najradsej by som bola aby to bolo vtipne :)
nejaku uplnu kravinu :D este ma napadlo zmrazene kura ze na horsie casy, keby jej manzel nechcel dat jest :))))

tekvicka_

a samozrejme zalezi aj od tvojej kamosky aka je...pretoze napr. svadobne oznamenia typu tak konecne ste sa aspon na niecom dohodli a pod. mozu byt pre niekoho vtipne, ak by som to dostala ja tak by som sa zasmiala a pohoda, ale jedna moja kamaratka mala svadbu a tej by som to urcite nekupila lebo by sa urcite urazila

tekvicka_

spodne pradlo by som nedavala, od kamosky spodary to sa mi moc nepaci, jedine ak by to malo v sebe nejaky vtip alebo symboliku pre vas, a to by som volila aj pri inych darcekoch....konkretne asi neporadim nic, ale odporucala by som nieco vtipne, alebo recesisticke
jedni znami dali svojim znamym ako svadobny dar zene myslim valcek kuchynsky a zenichovi vojensku prilbu, proste taky vtip, parodia na setky vtipy o manzelstve, bol to sice svadobny dar, ale mozno nieco na ten sposob
neviem mozno je to blbost ale ked uz tak prosis :D