Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

outlet

salatka

ak mam pravdu povedat tak ani sama neviem... na slovensku je stale to iste, velke nakupne centra, kde je v kazdom to iste, tie iste obchody... jednoducho, ked viem, ze si chem nieco kupit, aj tak to nekupim, lebo t bud nemaju alebo sa mi to nepaci... dobre veci nakupim, ked za tym nejdem .a musia ma zaujat na prvy pohlad... ja teraz celkom rada chodim nakujpovat do nitry... tam vzdy nieco najdem... lebo v rakusku, blave, ani v trnave, som skoro nikdy nic nenasla ..

natulik

no ja viem len tolko ze to je asi najznamejsi outlet, bola som tam iba raz ed som bola malinka cize som to nevnimala ako nakupne centrum :D tak porad ze kde sa da dobre nakupit :)

salatka

do parndorfu? no neviem, bud som velmi narocna , alebo sa mi tam nikdy nic nepaci... mozno dvax v ivote som si tam nieco kupila.ale inak nic vynimocne ...

natulik

no super dakujem za odpovede aspon v tžom mam jasno a nasiel by sa tu niekto kto by isiel do pandorfu na nakupy zo zapadneho slovenska?? poskaladali by sme sa na benzin

za8icka

zujky myslela som to ze to vyzera ako obchodne centrum. Aspon u mna vo Warszawe to vyzera tak ze to mas ako OCMax alebo aupark a tam su tie spominane obchody

babenka1

Ja som raz bola s rodičmi v Rakúsku v Parndorfe, tam majú super zľavy. Ak ti nezáleží na tom, že budeš mať tie najnovšie módne veci, tak sa to naozaj oplatí.

zujky

obchodne centrum???? to asi nie.
Outlet je tovar, ktory stiahli z predajne po sezone, kolekcii ..atd ..a nahradili tovar novou kolekciou... . Nieje to secondhand.
Len ma popisanu alebo odstrihnutu visacku.

za8icka

Outlet je vlastne obchodne centrum kde rozne znacky predavaju svoj tovar aj za 70 percentne slavy. Mnohokrat tam najdes uzasne veci

mentolka123

oulet nie je second hand, sú to obchody, kde predávajú výpredajové modely napr. z predošlej sezóny, ako napr. v Rakúsku, tam ich je veľa....

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

outlet - Fórum - ZDRAVIE.sk