nova farba ESSENTIAL schwarzkopf

nika1987

nenici vam to farbenie vlasy ja uz ich mam aj tak dost znicene zo zehlicky ktoru som davnejsie pouzivala
rada by som sa zafarbila ale mam obavy ze budem mat vlasy este viac znicene z tych farieb ako mam teraz...

mata2003

dala som si odtien tmava hneda pred troma dnami a vlasy mám totálne čierne... už som si tri krát zmývala a ta farba nenormálne drzi to nechapem lebo mne sa kazda farba rychlo vyzmyva... najlepsie su farby GArnier 100% color. chytaju presne ako na obrazku... vzdy na to doplatim ked skusam novu farbu

essential

pred tyzdnom som si nou nafarbila vlasy. odtien si presne nepamatam, bolo tam nieco ako jemna blond zlata. mam blond vlasy a odtien sa velmi podobal mojim vlasom, preto ozaj nechapem preco takmer VOBEC nechytil na odrastene vlasy. dost ma to mrzi, pretoze farba je pekna, leskla a mam pocit ze vlasy su zdrave. farba sa takisto aj rychlo vymyva a po 3 umytiach mate pocit ako keby ste si vlasy ani nefarbili. Takte absolutne neodporucam. to si radsej kupte od Loreal Casting bez amoniaku, pretoze vysledok je taky isty ale v essential je aj peroxid vodika a v loreal nie je.