meska mi menstruacia...

Príspevok v téme: meska mi menstruacia...
ladyyy

ked som mala neska dostat kramy a som ich nedostala..pociat sa to uz ze mi meskaju???... asi este nie sak? tiez som mala nechraneny..ale tak jednu mesnstruaciu som uz od vtedy mala..par dni po sexe... a testy dva som si robila 9 dni po a vysli negativne tak dufam ze niesom tehotna.(... to bolo tak ze najprv nechranenyy ..a ked to nenho prislo ho rychle vytiahol .. a potom o dva dni zas nechraneny ale to n´sa nespravil,,co vy na to???,

ladyyy

no ajnse bol negadtivny... vola sa ze rapi celar.. je to taka kazeta.. ceklom pohode ale tak hlavne ze bol negativny..lebo som sa dost bala :(.. no jans eviem ze som si mala davat pozor a fakt to radej uz ani necem ak s amam pootom takto bat..to vela mojich kamosiek .. stresovalo takkto a kja som si vravievala ze taketo problemy necem mat nikdy... no maam ale dufam ze nie su skutocne ..

leeerka

aj prvykrat v ivote si treba davat pozor a netreba pokusat stastie, aj ked tehotna skor nebudes..teda na takych 99%

leeerka

ladyyy, ja som ti dala normalnu odpoved..a co by som robila ja? no logicky, kedze viem, ze diete nechcem a mam chut na sex, tak si zabezpecim neaky prostriedok proti otehotneniu...cize ako som uz spominala napr taky kondom..a potm by som nestresovala... urcite by som to nerobila formou prerusovanej suloze...

AdamKrt

Neviem, ci sa rodia taki chytraci, co dokazu zblbnut tak zenu, ze im skoci pri nechranenom sexe a prerusovanej sulozi na to, ze nemozu otehotniet, alebo je len vela mladych zien s dusevnou urovnou 5 rocneho dietata.

Ktory je to uz prispevok, hadam 1000 a prvy s takouto otazkou ?

Alebo to bude pitnou vodou, nejake zlozenie, ktore sposobuje ubytok inteligencie ?

Fakt neviem. Prosim pomozte mi vyriesit tuto zapeklitu situaciu.... Mam vazne obavy o dusevne zdravie urcitej casti populacie. :)

mary-anne

ladyyy, leeerka ti dala jednoznacnu a strucnu odpoved na tvoj problem. a ma aj pravdu.
ze co by robila na tvojom mieste ona, alebo my ostatne? tak urcite by sme hlavne robili nieco s tym nechranenym sexom!! aby sme potom nemuseli stresovat.. logickeeee!
no a co sa tyka meskajucej mensturacie, to je uplne normalne, niekedy nemusi prist uplne nacas..vyckaj este par dni a uvidis.a hlavne ozaj nestresuj, bo takto si ju mozes este oddialit.