Vztah cez internet - nahotinky na email

Príspevok v téme: Vztah cez internet - nahotinky na email
Bambi27

Chcela by som poradit. Uz niekolko mesiacov (7) si pisem s jednym muzom. Vsetko to zacala uplne nevinne, bavili sme sa o kadecom, ale aj o pocasi ;o) kazducky den. Obaja sme si vyplnali to, co nam vo vlastnych manzelstvach chybalo. Pred par tyzdnami prisla prosba o moje foto poodhalujuce viac ako to bezne. Poblaznena som nafotila par snimkov v spodnom pradle, nic nechutne, len jemne steklive a nevinne. O par tyzdnov nato, ma zacal velice prosikat, ze ma chce vidiet nahu. Nemam 15nast ani on, obaja sme dospleli ludia, ktory si rozumeju ale teraz naozaj neviem, co mam robit.Nie som z toho 3x nadsena a tak chcem vediet, ci bol niekdo v podobnej situacii a ako ste ju riesili.

Bambi27

Kafik tak nejak. Ja viem,ze v prvom rade by som si mala urobit poriadok v realnom zivote a nestaviat si vzdusne zamky, lebo aj tak su mi nanic. Len sa nedokazem preniest cez ten pocit, ze niekto koho som sice v reali nepoznala, ale si s nim rozumela a bola presviedcana, ze nase "city" su rovnake, sa zo dna na den otocil a tvari sa akoby neexistujem. Preco chlapy tvrdia a namotavaju sladkymi recickami ak to tak naozaj necitia? Ja by som take nikomu nikdy nemohla urobit. A ano, jeho odpoved potrebujem len preto, aby som ho konecne hodila za hlavu, necitila falosnu nadej a nedufala, ze vsetko moze byt ok ( co sotva je). Aby mi konecne prestal chybat a uvedomila si kopec dalsich veci.

kafe

Bambi, ty potrebujš počuť od neho - NECHCEM SI s tebou PISAŤ? A až potom ho hodiš za hlavu?
Zažila som niečo podobne, kedy som potreboval počuť od partnera, že my dvaja končíme. Ja som sa od neho nedokázala odpútať, chcela som s ním skončiť niekoľkokrát a trvalo mi to skoro desaťročie, kým som nejak vnútorne zosilnela a rozhodla som sa, že takehoto partnera nechcem, aj keď on o mňa veľmi stál.

Nauč sa robiť rozhodnutia ty a nie očakávať, že druhý urobia to, čo ti uľahčí hodiť ich za hlavu.
Nerozumiem tomu, že si chceš radšej dopisovať s chlapom, ktorý ti nemôže dať nič, len ťa citovo namotáva.

1. rieš svoje manželstvo, alebo chceš do vzťahu, ktorý je už teraz o ničom porodiť 1-2 deti a potom sa chytať za hlavu, prečo som neodišla od neho skôr? Rozprávali ste sa manželom o rozvode?
2. ako rozvedená, bez závezkov máš možnosť zažiť vzťah se vším všudy, tak nevyškrabuj prázdnu misu, z tej sa veľa nenaješ. Skús pozliepať, to čo vám v manželstve nefunguje a ak to nejde, začni odznova. Ale prestaň hľadať vonku to, čo ti chýba v manželstve.

Bambi27

Som totalne zmatena a tak sa vraciam k uzavretej teme. Pred casom som tu pisala ako uzasne som si rozumela s tamtym muzom, az na tie fotky. Vsetko sme si vysvetlili, ze z toho nic nebude a zivot isiel dalej. Neskor som vsak zistila, ze teda niesom jedina aj ked on mi tvrdil, ze mu na mne vzdy zalezalo a podobne recicky. No a jedneho dna sme si vymenili nazory, ja som sa mu za zbytocne podozrievanie a sebeckost ospravedlnila lenze od vtedy sme na bode mrazu. Predtym sme si pisali aspon 1x tyzdenne, teraz uz vobec nie. Pisala som mu, ze ak na mna kasle a nema zaujem mi pisat, nech mi to aspon na rovinu napise, ale aj tak nic, ziadna odozva. Raz mi nacmaral, ze on tie mesiace za hlavu nehodil...ale nic sa nevratilo do starych kolaji. Mna vsak hneva nieco uplne ine. Ak uz nema chut pisat si, nezalezi mu na tom, na mne tak ako mi vzdy tvrdil, preco mi to aspon na rovinu nenapise? Takto sa len zozieram myslienkami preco sa tak chova. Ak by som mala jeho odpoved, hadam by som ho dokazala hodit za hlavu, ale takto? Stale dufam, ze mi raz napise, tak ako kedysi, pretoze mi velmi chyba. Nerozumiem ludom, ktori tych druhich vodia za nos aj ked vedia, ake city k nim maju, tvaria sa, ze im na nich cely ten cas zalezi a potom jedneho dna sa uplne otocia a spravaju ako cudzi. Chcela som len obycajnu odpoved, je to tak vela? Uz neviem, co si mam o tom mysliet, chcem na neho zabudnut, len neviem ako.

katka 1111

Babmbi, lepšie skôr ako neskôr a zas máš o skúsenosť viac, niet nad popálenia na vlastnej koži, inak by si nikomu neverila, že to tak môže byť, však? Drž sa.

Bambi27

Petuska, ak teda mozes, ozvi sa mi na Bambik27@azet.sk. Dakujem za rady ;o)Je mi jasne, ze vy "vsetci" sa nato pozerate triezvo, s rozumom...a mate pravdu.

zlapacientka

chlapi potrebuju stale nove a nove podnety a preto v jednom kuse zhanaju baby na internete ...nebud naivna, pise iste aj s inymi...a iste ma plno fotiek, ktore mu hlupe husicky poslu....

cest vynimkam, ale 9 z 10 chlapov ma nejaky problem, ktory si ventiluju takymto sposobom....(su presyteni sex.podnetmi a tak uz nevedia kam z konopi):-)))berte to s rezervou...:-)

Petuska B

Poznala som takých mužov, robí sa to preto, pretože vo vzťahu k tebe nejde o srdce ale o ego. Uspokojí svoje ego a potom mu to vystačí na pár dní a nepotrebuje ťa, keď sa mu tá dávka vyčerpá, znovu ju z teba vycicia a tak dokolečka. Ako som napísala Bambi pokiaľ ti je to príjemné tak v tom pokračuj, ale nesnívaj, vráť sa na zem, z toho nikdy nič nebude, nezamoc sa do toho, i keď je najlepšie to ukončiť, pretože sa necháš oblbnúť jeho sladkými rečičkami, takí muži vedia ako na ženy. Niečo na spôsob vodca sekty. Tiež vie, čo má ľuďom hovoriť, ako ich oblbnúť, hovorí im to čo chcú počuť, a oni idú za ním ako slepé ovce a urobia všetko čo od nich chce. Je krásne keď ti zrazu niekto poskytne to čo ti chýba, to po čom túžiš, to čo si už dávno nezažila, ale treba si zachovať zdravý rozum. Mne obvykle našťastie zasvieti kontrolka v hlave, že aha, stop, niečo tu nie je v poriadku. Nič predsa nie je také dokonalé a úžasné ako sa mi to snaží predostrieť a pokiaľ je to ako na hojdačke, raz ok a potom zas úplne zle, tak to tiež nie je v poriadku. Pokiaľ si uvedomuješ, že sú to priveľké extrémy, skoky, že jeden deň je všetko úplne úžasné a na druhý deň plačeš, trápiš sa, lebo je na teba hnusný a ty premýšľaš prečo...nejde o teba ale iba o neho. To si však musíš rozhodnúť sama Bambi, no veľa žien už takto padlo za obeť, lebo boli slepé a nechali to zájsť príliš ďaleko tak prišli o veľa. Nech je tvoj reálny vzťah- manželstvo akokoľvek "neružový", skús to napraviť, neutekaj pred tým, ale venuj sa mu- vášmu vzťahu. Vieš vzťah- láska je veľmi krehký, treba sa oň starať každý deň, muži mnohokrát netušia, že ženy sú nespokojné, oni nechápu naše náznaky, treba im to povedať na rovinu, po lopate, pokiaľ sa už nedá zachrániť, tak to rieš rázne a ukonči ho. Nejde to riešiť tak, že budeš trpieť pri manželovi a hľadať útechu v niekom, kto sa s tebou iba hrá a posilňuje si vlastné ego. Ublíži to v konečnom dôsledku len a len tebe, dostane ťa to na dno a udupe. Nič dobré z toho nevzíde, iba ak to, že si uvedomíš čo chceš a čo nechceš, určíš si hranice, začneš si vážiť samú seba a nedovolíš mužom aby sa na tebe psychicky odbavovali a deptali ťa. On si na tebe vylieči svoje komplexy a potom ťa odkopne lebo už bude mať na viac ako si ty. Teba už nebude potrebovať. Ty budeš tá hus- prepáč- ktorá mu pomohla k úspechu a ty budeš mať z toho čo? Nič. Vyškriabe sa doslovne po tvojom chrbte a teba udupe na dno. Nie sú zas všetci muži svine, poznám veľa takých, ktorí toto nerobia a zdá sa im to rovnako choré. Ktorí radšej akoby mali sedieť pri pc a rozvíjať si takéto vzťahy- hračky, ťa zavolajú von, na výlet, na kávičku, do kina, do divadla atď. Niektorí muži sú oveľa lepší kamaráti ako ženy. Len to treba rozoznávať kto je kto a aký a nesadnúť na lep podvodníkom.