Vztah cez internet - nahotinky na email

Príspevok v téme: Vztah cez internet - nahotinky na email
Bambi27

Chcela by som poradit. Uz niekolko mesiacov (7) si pisem s jednym muzom. Vsetko to zacala uplne nevinne, bavili sme sa o kadecom, ale aj o pocasi ;o) kazducky den. Obaja sme si vyplnali to, co nam vo vlastnych manzelstvach chybalo. Pred par tyzdnami prisla prosba o moje foto poodhalujuce viac ako to bezne. Poblaznena som nafotila par snimkov v spodnom pradle, nic nechutne, len jemne steklive a nevinne. O par tyzdnov nato, ma zacal velice prosikat, ze ma chce vidiet nahu. Nemam 15nast ani on, obaja sme dospleli ludia, ktory si rozumeju ale teraz naozaj neviem, co mam robit.Nie som z toho 3x nadsena a tak chcem vediet, ci bol niekdo v podobnej situacii a ako ste ju riesili.

bingham

Kaciatko:

Uz som si zacinal mysliet ze si zlata holka a ty takto ?

OK. si mlada, aj ja, ale skus sa zamysliet nad tym co ti tym chcel karioll povedat - ak si vsimnes tak sa v problematike dost vyzna a ponuka naozaj cenne rady ludom :))

jajka001_

ziadne fotky mu neposielaj ak si este vazis samu seba
virtualny kamos na zabavu je jedna vec, a davat intimne fotky - co by si robila, keby si zistila ze to robi tvoj manzel? ten tvoj netovy milacik len skusa a skusa, co vsetko si ochotna pre neho spravit. odkial vies, ze to neukazuje kamosom ze hen tato *** mi posiela svoje eroticke fotky a miluje ma hoci nic o mne nevie? preber sa dievca, zacni zit realny zivot. ak mas zaujem o vztah s nim, stretni sa s nim. a na 90 percent zistis ze to co mas doma je ovela lepsie

katka 1111

karioll v tomto musím s tebou súhlasit, nie je nevera a nevera, je len nevera a je jedno akého je charakteru, vždy je za ňou nečistý úmysel a v dnešnej pretechnizovanej dobe je ťažšie byť verným ako neverným-bohužiaľ. kačiatko, nehnevaj sa ale tvoje názory sú také sto krát prečítané a neprežité :)))

kaciatko7

Bimbi, sorry, ze reagujem na tieto nemiestne prispevky prave na tvojej teme. chcela som poradit, no ale ak mas zaujem len o rady od ludi, ktori maju urcity vek alebo skusenost, tak potom to nema vyznam, aby som ti sem nieco napisala. v kazdom pripade, drzim palce

kaciatko7

Karioll, kto ma a kto nema zdravy nazor, to je len tvoj subjektivny pohlad. nepoznas ma, tak sa nevyjadruj o mojich zivotnych skusenostiach a veku. mozno niekedy vie poradit aj clovek, ktory podobnu situaciu nezazil. a aj o tom toto forum je. o nazoroch, nie vsetky musia byt v sulade s tvojim. okrem toho, posudzujes prispevok podla toho, kto ho pisal, nie co napisal. keby som ho nepisala ja, tak by si mozno aj suhlasil.
myslim, teda som si tym ista, ze ti nezamedzili pristup kvoli mne, stazovali sa na teba ludia permanentne, tak to nezvaluj na mna. ak ti moje prispevky dvihaju tlak, tak ich jednoducho prehliadaj...co viac ti mozem poradit.

Bambi27

Ved prave to. Nic proti Kacatku, ale je troska lahsie chapat ako to v manzelstve chodi, ak v nom uz si ;o) Vsetko sa neda napravit aj keby sa snazis, jednoducho sa to stava. Ludia sa daju dokopy a potom si uvedomia, ze to asi nebolo to prave orechove ci makove ci ake ;o) Ja som nic na nete nehladala, bola to nahoda a vychodisko z nudy. Ja a on sa tvarime, ze sa lubime aj ked, urcite to je len iluzia a on zmysla inak, kedze je o 8 rokov starsi. Ja sa stale ucim na vlastnych chybach a ak by sa dalo proti naivite ockovat, som prva v poradi ;o)

kaciatko7

karioll, snad sa nemam teba, ako rady starsich pytat, do ktorej temy mozem a do ktorej nemozem prispievat...a moj vek nerieste, nie je podstatny, ani moje davky vit C...ak chcete riesit vit C, tak sa zaregistrujte a prejdite laskavo do inej temy