Znamienka na tvári

syka111

Ahoj.
Taktiež mám podobné problémy. Zisťovala som, že najlepšie to je odstrániť laserom, kedy zostáva minimálna jazva, v Košičiach majú rádiochirurgický nôž, čo je tiež niečo podobné. Ale v Žiline je kožný lekár Mudr Chupek, ktorý ich tiež odstranuje.Mne odstránil na tvári pred 9rokmi, kde to nie je vôbec vidieť, ale na bruchu mi zostala taká biela bodka, ktorá je trošku vystúpená a je ju vidieť. A chcem ísť k nemu aj na ďalšie odstránenia.

renaam

a preco davat znamienka rovno odstranovat? viete si predstavit tie jazvy potom? ja take dve mam a dakujem, je to hrozne. Radsej si daj pozriet tie znamienka u specializovanych dermatologov, ktori maju program na skumanie "nebezpecnych" znamienok. Niektoere znamienka totiz nepradstavuju vobec ziadne riziko a je skoda si hyzdit tvar...

ojka

Ak ich chceš dat "von", tak zajdi za obvodnou, ta ti vypíše lístoček ku kožnej alebo inej na to odbornej ambulancie a tam sa ti na to pozru. Ja napr. chodím rovno ku onkodermatologičke a ona vykonáva aj tieto zákroky (:

mnamka257

chod ku koznej a ta ti uz povie co s tym.no a co sa tyka prevencie , pokial mas tie znamienka z toho dovodu ze si sa v minulosti viac krat na slnku spalila, tak prevenciou je aby sa ti to uz viac krat nestalo-o inej prevencii neviem

Papkáč

nie jednoduchá odpoveď, znamienka môžu mať viacero príčin.
Jedným z riešení je vyskúšať mydlo s hubou Ganoderma. Obráťte sa na Ondreja - masér v Stupave na hlavnej ulici. V skutku šikovný to chlapec

AdamKrt

Pojdes k obvodnemu lekarovi, tan Ta posle na dermatologiu, dermatolog mozno na onkodermatologiu a odtial na chirurgiu. Vyrezu to.

Jedina moznost proti vzniku dalsich je asi len stravovanie sa zdravo, zlepsit si imunitny system a hlavne vyhybat sa opalovaniu a zbytocnemu vystavovaniu slnkom. To, co Ta bezne osvieti pri beznom chodeni vonku je uplne dostacujuce.