Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Z blond tyrkysová... POMOC!!!!

otazka

otazka - ano môže si to po dvoch dňaoch dať u kaderníčky zafarbiť na neutrálnu,poškodia sa jej vlasy tak či tak, len u kaderníčky to bude možno o niečo menej, ale tak či tak sa začnú po čase lámať a nič s tým neurobí.

upresnim

... upresním svoj predošlý príspevok, nie nafarbiť tým odvarom, ale vychladnutým jednoducho umyť, a postupne by sa mal (podľa mňa ) zmývať ten modrý odtieň zároveň s tým prírodným odtieňom, minimálne 4 týždne žiadna chémia!

otazka

ale blbost! kadernicka ti to pekne setrne zachrani, milion kamaratkam sa to nafarbilo do fialova a zelena a mali pockat 2 dni a kadernicka im to krasne zafarbila do neutralu takze urcite sup za nou ziadne experimenty doma!

zena

Ja teda nie som veľkým znalcom chemickej kozmetiky, ale napadla ma jedna vec, keďže skúsenejšia dáma radí absolútne ničím už nefarbiť, lebo by si ich úplne odrovnala, tak ako posledná záchrana, aby si mohla chodiť medzi ľudí je nafarbiť ich odvarom z nejakých rastlín, ktoré majú hnedý pigment- v ľudovej kozmetike napríklad odvar z orechových šupiek, odvsr z gaštanov.
Skús si nájsť niečo cez Google.
Veľa šťastia.

otazka

toto sa stava v kombinacii nespravnych farieb (peto je lepsie ist ist farbit vlasy ku kadernicke)
urcite zbehni ku kadernicke ona ti to "opravi" :)

mica4

Ahoj, nie som si istá, že si s tým niečo sprsvíš, akurát ti môžem povedať, že sa to bude postupne vymývať. Stalo sa to zrejme preto, lebo si mala farbené blond vlasy a keďže blond frarby obsahujú ofarbovače, sú po farbení oslabené, a blond melír na farbených blond vlasoch vždy ide do modra, alebo do fialova. Nedávaj si na to farbu ani farebný šampón, lebo ti to spáli vlasy, poláme a ak si dáš akúkoľvek farbu, zrejme ti to pôjde opäť do modra, alebo do siva ako myš.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Z blond tyrkysová... POMOC!!!! - Fórum - ZDRAVIE.sk