Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Skusky autoskola

meggi113

Ahojte, no ja som mala skúšky dneska, a poviem vám veru tak som nestresovala ani pred maturitou..test plný počet, cvičisko dobre až na to že som moc pridávala plyn čo sa mi nikdy predtým nestalo ale ok :D...no a jazda...fú kapitola sama o sebe....myslela som že mám po skúške v momente ako mi policajt povedal po hlavnej a ja škrk to doprava na vedlajšiu...našťastie neviem akým zázrakom som spravila, na konci mi povedal že: slúbte mi, že budete zo začiatku chodiť iba s niekým a dám vám ho :D a mal som pocit že keby sme ešte chvílku išli, tak už by som dal neprospela, takže som vám radšej dal zaparkovať :D takže naozaj policajt spraví vela a stres ani nehovorím...cesta, na ktorej som nemala nikdy problém mi skoro spôsobila opakovanú skúšku....takže nebojte sa, inštruktori tiež pomôžu ako sa dá, moj mi dával rukou signály napríklad...čo mi teda dosť pomohlo....prajem vám všetkým vela šťastia, a aby ste aj napriek kixom, ktoré urobíte prešli :) a hlavne good luck na policajta :)

srdiecko1

Ahojte.Mala som minuly tyzden zaverecne skusky z autoskoly, zazivala vela dni stresu,nervov az prisiel den D.Vela ludi mi drzalo palce a citila som velku podporu... Testy som spravila na plny pocet a nasledovali kuzele-slalom okolo kuzelov, nacuvanie do sikmeho parkovania, nacuvanie do pozdlzneho parkovania a nakoniec nacuvanie zo sikma do garaze...Bolo nas 7 a ja som isla ako predposledna (piatich predo mnou pustil a asi "potreboval" jedneho konecne vzhodit a ja som netusiac bola na rade). Kedze som bola dost nervozna ako nakoniec aj vsetci ostatni spolubojovnici, to prve zo sikma som dala az na treti krat, co som bola taka stuhnuta.To ostatne potom bolo bez chyby..Ale vysla som z auta a policajt povedal, ze som prekrocila stanoveny limit 10 minut, o necele 3 minuty a za to ma zo skusky vyhodil. A pritom som sa nedotkla ani jedneho kuzela, ani som ziadny nezhodila!!! Myslela som najprv, ze to nemysli vazne,ale...on myslel, lebo CHCEL! Nemohla som a stale nemozem toto rozdychat. Kde je jeho objektivnost??? Ked dievcina predo mnou zaparkovala pozdlzne tak, ze jej trcalo koleso za stanovenu ciaru ?! Ale jej mamicka je znama toho policajta, TAKZE-dievcina "postupila" dalej ! A ja som otrasena odisla domov so slzami v ociach citiac sa strasne ublizena... Ma policajt na taketo cosi vobec pravo ???!! Alebo je to mozne, lebo zijeme na Slovensku ??

Deria

Neviem, ci poznate tie 2 body, ktore velmi ulahcuju zaparkovat. Dufam, ze sa mi to podari zrozumitelne popisat. Napr. take zaparkovanie medzi dvomi autami: zastavim co najblizsie vedla auta, ktore parkuje pred volnym miestom (kde chcem zaparkovat) a to tak, aby moje prave postranne zrkadlo bolo v jednej linii s postrannym zrkadlom toho druheho auta. Cuvam dozadu s tym, ze tocim volant vpravo a na doraz a stopnem az vtedy, ked je to moje prave postranne zrkadlo v jednej linii s lavou zadnou hranou toho druheho auta. To uz som napoly zaparkovana. Vtedy zacnem volant otacat opacne a cuvat a uz som tam! Cize prvy bod je postr.zrkadlo toho susedneho auta a 2.bod je jeho zadna lava hrana.
Ja teda nemam vobec problem so zaparkovanim ale ked je to velmi kriticke a ide skoro o milimetre alebo ked som v strese a potrebujem zaparkovat rychlo, vtedy pouzijem tento trik, je uzasny, neexistuje, aby ste nezaparkovali dobre, len to treba trochu potrenovat. Ked si to odskusate pekne pomaly, potom to ide rac-fac.:)

Matej987987

Ja som robil dnes skúšky a som šuchol kužeľ , hneď som vyletel , ja sa orientujem len podľa spätných a nám inštruktor povedal kedy sa otáčať , pri akom kuželi začať točiť a tak

JarkaG72

ja mam mat zajtra skusky, no bojim sa, cviciska, ci neprevratim kuzelku. testy pre mna niseu problem to je najmenej, pisem ich na 55bodov, ale kuzele, neviem ako dopadnu.

salatka

ako sa najlepsie naucis parkovat, jednoducho ..chce to stale prax .. ja ma vodicak rok a neviem bohvieako parkovat ..napr nenacuvam to medzi dve auta ..radsej to tam zapichnem a potom vycuvam ..to mi je jednoduchsie .. ved niekoho popros, nech ta to nauci ..

alborada

ahojte,citam vas prispevok,tiez ma cakaju skusky mam mindraky,stoho:Parkovanie to je pre mna tabu.Viete mi poradit ako sa najlepsie naucim parkovat?dik

emca

no tym by som sa asi nemala chvalit..ale na skuskach som isla --nevediac...do protismeru..nastasite, neviem akym zazrakom som presla.. :))))))

Textová Inzercia

HESTIA

Poskytujeme sociálne a zdravotné služby seniorom v Bratislave – Dúbravke na Bošániho ulici. Kontakt: riaditeľka Milada Dobrotková, 0902-144-492.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Skusky autoskola - Fórum - ZDRAVIE.sk