Kolko stoji dat si urobit piercing do nosa?

Wuolia

Mna vysiel piercing do nosa pred 4 rokmi asi 7€, aj s nausnickou, davala som si to nastrelit v kozmetickom salone. Som spokojna, nemala som ziadne komplikacie a mam ho dodnes :-)

cup-cup

Ja odporúčam jednoznačne štúdio v Záhorskej Bystrici. Nájdeš to na hlavnej ceste po pravej strane (od BA). Je tam veľký bilboard, takže neprehliadneš. Fungujú už asi 10 rokov, sú to skúsení ľudia a hygienu a kvalitu máš zaručenú. Ja mám pierc v nose už asi 4 roky, ale už si nepamatám, koľko to vtedy stálo. Bola som tam aj na tetovanie, aj moji kamaráti, aj tatko s mamou a nikdy nikto nemal žiadny problém. blacktattoo.sk
ShaulaThalit - ja mám pierc v nose, spodnej pere, ušnej chrupavke a pupku. Najlepšiu skúsenosť som mala s perou, takže doporučujem. Po 2 dňoch už nebolelo a do týždňa zahojené

nyka

odporucam aidyl studio - obchodna 31 v bratislave. titanovy sperk do nosa + praca + definfekcny roztok 26 eur :-) velmi mila, skusena pani & nebolelo..

likeIam

rikkinka - potom napis ako si dopadla, a este som si spomenula, tu je stranka keby si chcela vidiet www.aidyl.sk

ShaulaThalit - tazko povedat, kazdy ma iny vkus, niekto pierci neznesie vobec, niekto ma aj cele telo dobodane...ja osobne sa drzim prislovia : co je moc, to je moc - takze mam pierc len v nose,a hocikedy ked toho budem mat dost ho jednoducho vyberiem a dierka zarastie...mne sa vzdy pacil v nose, alebo aj pupku, a v oboci je pekny. ale mne staci ten moj jeden jediny:)

likeIam

napisala som ze na obchodnej...je to ta strana ako je mekac, priblizne niekde v polke, ma to taky uzky vchod, take dvere drevene a je na nich napisane ze aidyl, tak vojdes, ides schodami hore, a nie do miestnosti rovno pred tebou, ale do lava (tam uvidis obrazky na dverach, tetovania, tak tam vojdi, je tam aj tatter ale aj ta teta piercingova

likeIam

ja ho mam uz ...myslim piaty rok...a dala som si to robit v AIDYLe na obchodnej. Je to tam ciste, pani co to robi je velmi mila, spolahliva. Stalo ma to vtedy 320 sk aj s dezinfekcnym prostriedkom a nausnicou dokopy ( tu som si u nej vybrala). A hojilo sa mi to uplne v poho a hned
Ale je rozdiel ci si to das nastrelit alebo prepichnut, prepichovanie je drahsie, bolestivejsie, nastrelenie mas okamzite a mna to nebolelo, ani som necitila ze to uz mam.