Voda z vodovodu

Príspevok v téme: Voda z vodovodu
sibe im?

www.zdravie.sk

Len nevzdelany kreten moze propagovat pitie vody z vodovodu bez instrukcii, kedy sa ta voda moze pit. Preco nikde nenapisu, ze chlor je skodlivy a treba pockat, kym sa z vody odpari? Preco nenapisu, ze ak sa do tela prijima anorganicky chlor, tak sa usadza v tkanivach a sposobuje poskodenie, moze posobit ako volny radikal a pod???

kaciatko7

Katka1111, ty co do mna rypes, pi si co chces, mne je to fuk. tvoje zdravie, nie moje. citaj pozorne, co pisem a potom ma kritizuj. co ta rozculuje, ze nesuhlasim s tebou a Kariollom? no, bohuzial, je to moj nazor. a keby som mala moznost pit vodu zo studne, tak ju z radostou pijem.

katka 1111

kačiatko, ty si aj pamätáš čo píšeš do príspevkov? barbinka dobre podokla aj rajec má reklamu a akú! tak pi vodu zo studne ta je bez reklamy....

kaciatko7

barbinka, rajec pijem, ked nemam poruke nic ine, ale urcite uprednostnujem radsej filtrovanu vodu...urcite sa na vsetkom nieco nevhodne najde, aj umele flase nie su bohvieco, no ked uz mame moznost si vybrat, preto si nevybrat to menej skodlive. no voda z vodovodu to urcite nie je.

severanka123

ja úplne súhlasím s luciou... všetko s mierou, nebudem odcudzovať a nadávať niekomu, kto pije, čo uzná za vhodné.... a presne tak, to nie je len o vode....

kaciatko7

reklama je reklama, cisty marketingovy tah, dobre a zdrave veci nepotrebuju reklamy, ludia, co su uvedomeli si ich kupia aj bez bombastickej reklamy.

anjelik9

lebo daktorí maju doma aj studnu =p ja napr. pijem len čistú vodu zo studne ale ked máme obecnú tak tu nemôžem to pijem vtedy nebublinkove mineralky ktore maju chutovo blizko cistej vode a nepachnu tak mineralkovo bo z tej chlorovej vody ma boli brucho =(((

miaselca

Ja mám doma drahý filter, takže varím tak že mi vodu filtruje a potom mi to už púšťa len "zdravú". Je tam kohútik na vodu normálnu na varenie a na vodu minerálnu, vyrába to ten filter. Mám ho už pekných pár rokov, v zahraničí to je úplne normálne a som spokojná. Čaj z tej vody čo mám doma je úplne iný, žiadny povlak po vychladnutí neostane, na riadoch mi nezostanú nikdy biele bodky, nemám vodný kameň v kanvici...Jasné, že si kupujem aj niekedy minerálky, ale málokedy, aj kofolu si občas dám, ale zásadne nepijem vodu priamo z vodovodu. To že je nezdravá sa neprejaví hneď, takkže argumentácia s tý že pijem ju 10 rokov a žijem je nemiestna. Prejaví sa to neskôr.

kaciatko7

na to, aby clovek vedel, ze voda z vodovodu je zdraviu skodliva, netreba ani vystudovat medicinu. mozno prave to studium poskodi zdravy nazor na vec. samozrejme, nech si kazdy pije, co chce, ja pijem len dojcenske, pramenite vody (napr. rajec), alebo filtrovane vody. a dokonca z nich aj varim. mineralne vody vsak tiez nie su bohvieako zdrave, tie mineraly sa do tela aj tak nevstrebu.