Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

znacka Genera-na vlasy

Baja22

sade8, mne kamarátka spomínala že ho maju v DM-ke ale že je o čosi drahší:) ak pojdeš okolo tak skus sa íst spytat:)

Baja22

asi pred mesiacom ma začala svrbiet pokožka hlavy, tak som si kupila od Alvedre balzam-breza a šalvia a abslutne mi nesadol,je akysi kremovy no ani neviem ako to opisat a nevonia pekne,skor smrdiii:)

mirka 23

sade, no vyskušaj Alverde, uvidiš. Dobra vec je kokosovy olej, ten ti nahradí nočný krem, telový olej (mlieko), super vyživuje nechty.

vevericka

sade ta lakta nie je hnusna ..to len mirka trpi fobiou..ked nechces nic, co by obsahovalo tuto latku alebo latky s podobnym ucinkom, ostava ti iba cista voda..lebo aj v prirodnych veciach musi byt nieco, co ma podobne ucinky.inak by sa nedalo umyt..kedze jak napotvoru vacsina spiny a znecisteni su nepolarne..

sade8

mirka, rozne, ale oddnes teda vlastne az od zajtra ani jednu z tych co obsahuju tu hnusnu latku a parabeny, ale som ich nasla kopec hlavne v tom oriflame

takze mala som dost vyrobkov oriflame, head and shoulders, pantene prov, balea... vselico mozne, ale ako vidim nic prirodne

uz mam upratane a pojdem na alverde, ta lavera urcite je super - tak to az potom ked budu money.

vevericka

ach jaj vidim, ze mirka este stale strasi sds-kom..agresvina je len vysokych koncetraciach..v takych mnozstvach v akych sa nachadza v mydlach, samponoch, zubnych pastach a saponatoch(tam uje vysia koncetracia) nie je nebezbecna..je tam na to, aby sa dala spina vobec umyt..

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

znacka Genera-na vlasy - Fórum - ZDRAVIE.sk