Tipy a triky pre zensky orgazmus

lienuskaaaaa

pre:vystresovana..

hmm..tak to mi je luto..ako by som ti pomohla?a ako dlho si s priatelom?zalezi aj na tom ako dobre sa poznate,a ako sa snazi on mysliet hlavne na teba..alebo by mozno pomohlo keby ste na cas zabudli na vag.sex a pracovali len na klitor.aby ste sa zohrali a aby si spoznala svoje telo.az potom ist dalej..

vystresovana

pre
lienuskaaaaa : diky za tip ale VOBEC to NEFUNGUJE ja mam problem ze pri sexe necitim NIC ani pod, ani na partnerovi,a ni v ZIADNEJ polohe (zboku, kadejake vymyslene atd. ...) a klitorialny orgazmus pri sexe nedokazem mat akonahle je penis vo mne nedokazem mat drazdivy klitoris vobec mi to nepomaha :( ani ekd ho drazdim popri tom, potom moje vzrusenie pri akejkolvek snahe opada...a dobru predohru sme skusali 100 x ale vobec mit o nepomohlo :(

lienuskaaaaa

dobry orgazmus ma zaklad v predohre..pretoze ludia robia chybu ked hned idu na vec a nic viac..proste tak ako aj telo,aj dusa sa musi naladit a hlavne nem´ysliet na nic ine,proste uplne sa sustredit..ak ma niekto problem zazit vaginalny orgazmus,skuste povedat partnerovi,nech vas zaroven drazdi aj na klitorise.ja tymto sposobom dosiahnem aj niekolko orgazmov za sebou...a ak mam niekedy problem,najlepsia poloha je ked som ja hore a robim to podla mojej chute :-) zvycajne vydrzim takto len velmi kratko..

vystresovana

rebellin: tie karmicke veci som nevymyslela ja! odpisali mi ich v inej online poradni a snazim sa ich ignorovat :)

...fuuha tvoja metoda sa mi paaaci !!! v buducnosti chcem toto iste zazit (pisem v buducnosti lebo momentalne som single a ja na sex potrebujem naozajstny normalny vztah)

rebellin

Vystresovaná, predpokladám že ten karmický údel a minulé životy, že to je z tvojej hlavy, že to nemáš od sexuologičky lebo neverím žeby takéto sprostosti nejaký lekár vôbec vypustil z úst. Čo najskôr vypuď tieto bludy z mysle, môže ti to iba uškodiť.

rebellin

Ja používam jeden šikovný trik a vždy zaberie. Robím priateľke orál ale nie do konca. Tesne pred tým ako by dosiahla orgazmus, prestanem a len tak ju bozkávam okolo, takto to zopakujem dva, tri razy a až potom vojdem do nej. Vtedy je už taká rozpálená že orgazmus má behom dvoch, troch minút a taký silný, div ma nezhodí zo seba. Vtedy je najlepšie neprestať sa v nej pohybovať, bude potom aj dosť dlho trvať. Treba vyskúšať.

AdamKrt

vystresovana:

nikto nehovori, ze si mas pri fistingu ublizit.

Existuju 2 verzie
- lahky fisting, kde sa dostanes tak maximalne po dlan, ale nie celu. Mozno tak len po hanky na prstoch
- potom tazsi fisting - kde dnu uz vopchas komplet dlan az po zapestie.

Uz ta lahka varianta je velmi uspokojujuca. Nezalezi na tom, pokial vopchas ruku. Vzdy narazis na nejaky limit a o to prave ide. IDE O TEN LIMIT, IDE O MAXIMALNE VYPLNENIE...