Mešká mi Menštruaácia a bojím sa či nebudem tehotná.

Príspevok v téme: Mešká mi Menštruaácia a bojím sa či nebudem tehotná.
AshLey456

Potrebovala by som radu, lebo sa strašne bojím... už mi mešká menštruácia 8 dní... mala som pohlavný styk s mojím priateľom asi po 4 mesiacoch čo som mmala ešte s terajším... a tento krát sme nepoužili ochranu... ale dlho to netrwalo... nebol vo mne až úplne do konca bol vomne asi len 3 minúty max. lebo sme sa to obaja báli robiť bez... on ma ubezpečuje, že nemám z čoho byť tehotná ale aj tak sa strašne bojím a mam stresy z toho, že čo ak nahodou budem tehotná... bo nemám vôbec nato vek... už som si robila aj tehotenský test po 2-och týždnoch ako sme to robili a ukazal mi, že nie som tehotná.. ale aj tak krámy som ešte nedostala... mávam také bolesti ako vždy pred menštruáciou ale len chvílku a potom už nič... tak strašne potrebujem vašu radu.. lebo som už zúfala... :((

alzbee

Ashley456: a myslis, ze ked ti niekto napise, ze nie si tehotna, tak naozaj nie si?:)) tu ta mozu ludia jedine utesit, popripade ti napisat, ze ako mozes byt taka hlupa ako XY dalsich ludi, ktori sem tuto otazku davaju kazdy den miesto toho, aby pouzivali kondomy, Pharmatex alebo si dali predpisat antikoncepciu a potom sa vyhli zbytocnym stresom!...tiez si myslim, ze ti meska hlavne kvoli tomu, ze stresujes. Ale nahoda je svina..su zeny, ktore otehotneli aj pocas menzesu, takze 100% okrem smrti nie je nic...tak verim, ze ti dojde a nabuduce s kondomom:)

AshLey456

juuuj :)) tak to som rada nie neurobil sa do mna... jha som sa bala len toho... ked obcas sa stava chalnom, žhe im nieco unikne ta tehňkutina.. co sa vola kvapka lasky... ale asi ani o sa nestalo... mno aspom chalan powedal... užh len aby som sa nestresovala a aby som dostala... a idem na velkeee nakupy... :D dakujem... !!! :) pomohla si mi...

salatka

ak sa do teba neurobil a stihol vytiahnut, tak nie ... len sa stresujes..tak pekne skoc do obchodu a nakup balik kondomov..a mas to bez stresov

salatka

podla mna si teraz len velmi vystresovana a tym padom ti budu mozno este viac meskat .. tak nabuduce pouzite ochranu a mas to bez stresov :-)