Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

flaky z akne

Príspevok v téme: flaky z akne
petkaa16

dobry den mate niekto skusenosti s kremami alebo mastickami z lekarne ktore na to fakt zabrali?kolko asi trvalo kym flaky zmizli alebo aspon trochu vybledli?ja spredu nemam nejaku strasnu tvar ale ked sa pozriem zboku na svetle je to hroza.plno cervenych fliacikov a kde tu aj taka mala jamka...to ma ani nestve skor tie flaky.este nie su stare maju asi tak mesiac.teraz sa mi v poslednom case plno vytvorilo.este nedavno sa z nich aj olupovala koza ale uz to vyzera ze sa to nebude menit.snad existuje nejaky sposob ako sa toho zbavit nechcem mat tvar so stopami akne cely zivot.mimochodom mam sestnast a stale este akne.takze nejky krem ktory sa moze pouzit aj ked mam vyrazky.dakujem za rady :))

al123

Mimia :
no od bratislavy je to dost daleko...do presova :) ...ale tak vzdy ked ja idem k nejakemu odbornemu lekarovi...tak sa najprv spytam obvodnej koho by mi odporucila..a tak som presla vsetkych doktorov..od koznej po gynekologa :D ...ale vzdy dobre poradila...som spokojna bola...tak sa skus spytat svojej...bratislava je velka, urcite tam niekto sa najde ..

a s tym sipkovym olejom by som to neskusala...lebo olej je mastny a to moze prinavrtit vyrazky..mozno skor odvar zo sipok, taky byt nemoze?

mamia

urcite by som odporucala dlhodobo pouzivat kvalitny šipkovy olej, napr.vecer namiesto nocneho kremu po ocisteni pleti, je dobry aj na starsie jazvy a koloidne jazvy, no netreba ocakavat u jazviciek vysledky hned ale chce to cas a pravidelne osetrovanie

Mimia.

al123 kam si chodila ku kožnej ak sa smiem spýtať? V akom meste? Ak je to v BA alebo okolo povieš aj me? rada by som k nej išla aj ja.

al123

ja som dakedy mala strasne flaky..som ymslela ze sa toho nezbavim..nanestastie sa to azcina zase...ale vtedy som chodila ku koznej...a raz do tyzdna ku nej na laser...super to pomohlo, uplne to zmizlo a nepaltila som za to vobec nic :)

zu17

na cervene flaky si treba robit peeling, aby sa obnovila pokozka na tvari alebo mozes skusit krem od Ryor-u s AHA kyselinami, tieto sa totiz tiez pouzivaju pri chemickom peelingu a su ucinne - zjednotia farebnost pleti. Teraz je vhodny cas zacat pouzivat takyto krem, uz nesvieti slnko. :-D Vela stastia!

sasia

ak mozem pomoct tak ja mam tiez flaky od akne a vyrazok ale mam od koznej nejaku citronovu vodu na jazvy a na celkove doliecenie jaziev...ale je len na lekarsky predpis...je vyborny aspon mne pomaha

sasia

ak mozem pomoct tak ja mam tiez flaky od akne a vyrazok ale mam od koznej nejaku citronovu vodu na jazvy a na celkove doliecenie jaziev...ale je len na lekarsky predpis...je vyborny aspon mne pomaha

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

flaky z akne - Fórum - ZDRAVIE.sk