Koniec sveta 2012

Príspevok v téme: Koniec sveta 2012
Malbor

V minulosti sme boli svedkami už viac ako 85 predpovedí o konci sveta, ktoré sa neudiali.Predpovede na tento rok sa totiž oproti ostatným "zaručeným" koncom sveta líšia. Koniec sveta práve v tomto roku predpovedajú Máyovia, ktorí mali doteraz najpresnejší kalendár a najväčšie poznatky o vesmíre v histórií celého ľudstva, a to aj bez použitia najmoderjenších technológií. Co vy na to?

0vecka

2 alzbee: A povedal odkial to vie??? Mi to pride ako dost podstatna vec aby sa to clovek dozvedel takymto nahodnym sposobom...

alzbee

Dnes nam profak na prednaske Vyvoj prirody hovoril, ze okolo roku 2020 bude okolo nasej Zeme letiet meteorit o priemere 300metrov, no nezasiahne nas...avsak o 10rokov sa vrati a vtedy ma nasu Zem zasiahnut. A tak sa teraz duma, ze ako ho zneskodnit. A sam povedal, ze vedci to maju vypocitane uz velmi dlho, ze do nas vrazi, no stale nevedia, ako tomu zabranit.

Malbor

21.12.2012- Koniec sveta? Alebo ocista ludstva? Vsetky planety budu presne v rade za sebou.. TO TU ESTE NEBOLO. TO je fakt

par dni

Kazda vlada vie o planete Nibiru ktora ma preletiet okolo zeme a nie ona samotna sposobi katastrofu na zemi, ale asteroidy do ktorych narazy a zmeni im drahy, niektore z nich potom narazia ve velkej rychlosti do nasej zemi. Vlady a NASA o tom mlcia je aj pripraveny krizovy plan ale nevedia co ich caka a kolko tych asteroidov bude.

Malbor

Je pozoruhodné že sa v tomto dátume jedná stále len o tri čísla 0, 1 a 2. Nieje to len rok, ale aj mesiac a deň v ktorom sa uvádza 0, 1 a 2. V dnešnej dobe digitalizácie vieme, že počítače pracujú v dvojkovej sústave. Tj. používajú pre svoje výpočty čísla 0 a 1. Mnohí preto hovoria, že nás čaká ďalší rozmer. V akej podobe, to si nik netrúfa povedať.

ejuja

Tak aj ja si to poslednu dobu citam, a ziskavam nove info. Myslim si ze sa naozaj nieco stane. Ved ked sa pozriete okolo seba, tak je to strasne uúponahlany svet. Ludia myslia len na robotu a peniaze (pretoze len s tym sa da zit) V dnesnej dobe peniaze znamenaju vsetko... Je nas tu vela, nicime vsetko okolo nas - vztahy, prirodu a vsetko co nas viaze k zemi.
Dost zaujimave je aj na zemenam.pise.sk
Je tam toho vela a naozaj verim ze sa nieco stane - nemusi to byt zrovna v tom roku 2012 ale rutime sa do zahuby. A nepredovedali to len mayovia ale aj v cine, sibyla, delphia a ini proroci....

adaa

no ako som si ja prečítala tú stránku www.mysteria.sk,zečínam mať vážnu obavu o svoj život...tá planéta,čo letí okolo nás raz za 3600 rokov a v roku 2012 to bude práve toľko,mi nahnala hrôzu