FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: Opuch a bolesti noh

Pridať do obľúbených **OdpovedaťObnoviťHľadať "Opuch a bolesti noh" v článkoch
  • Ikona kategórie Téma v kategórii: Choroby všeobecne
    cujan23.09.09 18:11??.??.226.41

Dobry den

moja mama sa lieci na vysoky krvny tlak. No v poslednej dobe ma problemy s tym ze jej jednak opuchaju nohy a jednak ju aj bolia, nemoze ani chodit. Lekari hovoria ze to ma z nadvahy atd. Ale tak 20 rokov nemala problemy a zrazu v priebehu mesiaca ma take bolesti ze sa nemoze poriadne ani chodit.

Co vy nato?

Vdaka

cujan

• mjanik25.09.09 06:50??.??.195.34

treba písať vek-asi ide o oslabenie obličiek a aj sleziny,opuch sa dá odstrániť preliečením obidvoch akupunktúrou,a ak by nezmizla aj bolesť,tak preliečiť nohy v zmysle zlepšiť prekrvenie

• karioll225.09.09 00:05??.??.158.66

ked jej pri hypertenzii opuchaju nohy moze ist o pravostranne zlyhavanie srdca,kedy si telo kumuluje vodu,lebo uz nevladze.najpr ju ulozi do noh a potom zaleje pluca a utopi sa.prva pomoc su diuretika,najucinnejsie je hydrochlorothiazid alebo furosemid.

ak by uz mala vodu v plucach,tak sa jej napichnu na chrbte pluca a odsaje sa.

samozrejme treba ekg a echo srdca kvoli tomu zlyhavaniu,bud potvrdit alebo vyvratit

Nový Príspevok

Opíšte písmena z obrázku vľavo

Článok dňa

• Glukomanán

Glukomanán

Konjac (Amorphophallus konjac K. Koch), ľudovo nazývaný aj ako „diablov jazyk” je rastlina žijúca na... čítať viac

Inzercia

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Spoznajte krásy nízkotatranskej prírody v Hoteli Partizán**** na južnej strane Chopku.

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaný Citrus Pektín (MCP)

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaný Citrus Pektín (MCP)

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

PectaClear® skutočná inovácia v detoxikácii

PectaClear® skutočná inovácia v detoxikácii

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

^ Späť na vrch