Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Červený žaluď

Príspevok v téme: Červený žaluď
granco

mam uz asi 3 dni na urcitych miestach zalud cerveny.nie je to bolestive ale pred tym som po okrajoch zaluda biele pupaky.aka liecba by mi zabrala bez toho aby som musel ist ku lekarovy?zatial som cital ze mozno canesten ale naoazaj neviem o co ide a nechcem si pritazit.ak su nejake nejasnosti len mi napiste budem rad ak zistim o com ide....

ebi777

paneboze, zeny a aj muzi prosim vas neumyvajte si sprchacmi intimne miesta, lebo narusuju prirodzenu floru a potom sa len rozmnozi mykoza a ine infekcie. umyvajte si int. miesta len s cistou vodou alebo intimnymi mydlami ale preboha nepouzivajte antibakterialne mydla a ani rozne sprchace!!!
alebo si kupte prirodne mydlo s rakytnikom
kosmetikahb.cz

palo123456

ja som mal to iste po tom ako som 4 dni po sebe vymrzol a lekar mi len povedal daj si kanesten. A chod tam znovu ked je odmerany a ani ti nepovie ci to moze byt aj daco ine

vevericka

granco..mydlo ti moze poskodit sliznicu..u zien je to podobne(aj ked tam sa jedna aj o urcitu mikrofloru) pouzivaj intimne mydla

Tyriss

no to je najlepsie-aby som nemusel ist k lekarovi..ked toto citam tak sa mi zastavuje rozum.teraz tuna cakas ze ti niekto spoza monitora spravi diagnozu a povie ze si to mas natriet a koniec? prva vec co musis spravit je ist k doktorovi! aj keby to bolo len pricviknutie do zipsu.nikdy nevies ci si si nieco neporusil..mg chod k doktorovi, on uz videl toho viac ako si myslis

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Červený žaluď - Fórum - ZDRAVIE.sk